Gå til hovedindhold

T1A Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Yoga 14" (7. gen) i7-1270P, 32GB, 512GB, 4G, Windows 11 Pro (RENOVERET)

T1ABærbare computereEAN: 5711603084940
Pris fra 5.999 krtil 7.219 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.220 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.199 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Yoga 14" (7. gen) i7-1270P, 32GB, 512GB, 4G, Windows 11 Pro (RENOVERET) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5999 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Refurbished ThinkPad X1 Yoga G7 - 14" Touch | Core i7 | 32GB | 512GB | T1A Grade
5.999 kr
Til butik
Lenovo Refurbished ThinkPad X1 Yoga G7 - 14" Touch | Core i7 | 32GB | 512GB | T1A Grade billede

Produktinformation

Intel Core i7-1270P, 32GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 Pro, 14" Touch (IPS 1920x1200 (WUXGA)), WiFi 6E (802.11a/b/g/n/ac/ax) + Bluetooth, 5G LTE, Service & Support: 2 års producent garanti Tastaturlayout: Nordisk Kosmetisk stand: T1A Klik her for at læse mere✔ Når du vælger at købe istandsat elektronik, bidrager du til at reducere behovet for udvinding af nye råmaterialer, og mindsker samtidig mængden af elektronikaffald. ✔ Selvom varen er istandsat, får du et fuldt funktionsdygtigt produkt og 2 års garanti. ✔ Produktet er professionelt testet, dataslettet og rengjort i Danmark.Hvad kan du forvente af denne graduering? Produktet vil vise mindre brugstegn, såsom små ridser og mærker på enheden og skærmen. (Mærker på skærmen vil ikke være synlige, når den er tændt.) 70% af oprindelig mAh batterikapacitet.

Produktspecifikationer

Kategori: Baerbar
Artikel nr.: L-X1YG7-SCA-T104
EAN: 5711603084940
Varenr.: 3424195
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkPad X1 Yoga (7th Gen) Cellular 14 I7-1270P 32GB 512GB Windows 11 Pro
6.199 kr
Til butik
Lenovo ThinkPad X1 Yoga (7th Gen) Cellular 14 I7-1270P 32GB 512GB Windows 11 Pro billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad X1 Yoga (7th Gen) Cellular Oplev den imponerende Lenovo ThinkPad X1 Yoga (7th Gen) Cellular, en alsidig 14-tommer 2-i-1 bærbar, der kombinerer kraft og mobilitet. Drevet af en Intel Core i7-1270P processor og 32 GB RAM, sikrer denne enhed...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: T1A
Kategori: skal sorteres
EAN: 5711603084940
Varenr.: 114944
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkPad X1 Yoga (7th Gen) Cellular 14" I7-1270P 32GB 512GB Windows 11 Pro
6.824 kr
Til butik
Lenovo ThinkPad X1 Yoga (7th Gen) Cellular 14" I7-1270P 32GB 512GB Windows 11 Pro billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad X1 Yoga (7th Gen) - Flipdesign - Intel Core i7 - 1270P / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Iris Xe Graphics - 32 GB RAM - 512 GB SSD - 14" IPS touchscreen 1920 x 1200 (WUXGA) - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6 - 4G - Grå - Nordisk-Keyboard - istandsat - T1A...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: T1A
Artikel nr.: L-X1YG7-SCA-T104
EAN: 5711603084940
Varenr.: 1003784631
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Yoga 14" (7. gen) i7-1270P, 32GB, 512GB, 4G, Windows 11 Pro (RENOVERET)
-6%7.199 kr
Før 7.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Yoga 14" (7. gen) i7-1270P, 32GB, 512GB, 4G, Windows 11 Pro (RENOVERET)
-6%7.219 kr
Før 7.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Yoga 14" (7. gen) i7-1270P, 32GB, 512GB, 4G, Windows 11 Pro (RENOVERET) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Yoga 14" (7. gen) i7-1270P, 32GB, 512GB, 4G, Windows 11 Pro (RENOVERET) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK5.999 kr5.999 krKøb
2Ultrashop6.199 kr6.199 krKøb
3CompuMail DK6.824 kr6.824 krKøb
4Boligcenter DK7.199 kr7.199 krKøb
5Vivas DK7.219 kr7.288 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Yoga 14" (7. gen) i7-1270P, 32GB, 512GB, 4G, Windows 11 Pro (RENOVERET)

PriceData har fulgt prisen på Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Yoga 14" (7. gen) i7-1270P, 32GB, 512GB, 4G, Windows 11 Pro (RENOVERET) i 184 dage. Laveste pris i perioden er 5.199 kr (registreret d. 24. marts 2026), højeste er 6.824 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.024 kr.

Den nuværende pris på 5.999 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Yoga 14" (7. gen) i7-1270P, 32GB, 512GB, 4G, Windows 11 Pro (RENOVERET). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Yoga 14" (7. gen) i7-1270P, 32GB, 512GB, 4G, Windows 11 Pro (RENOVERET) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 20265.999 kr200 kr (3%)
20. maj 20266.199 kr625 kr (9%)
18. maj 20266.824 kr625 kr (10%)
16. maj 20266.199 kr625 kr (9%)
15. maj 20266.824 kr625 kr (10%)
28. apr. 20266.199 kr625 kr (9%)
27. apr. 20266.824 kr825 kr (14%)
8. apr. 20265.999 kr800 kr (15%)
24. mar. 20265.199 kr800 kr (13%)
1. mar. 20265.999 kr100 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret