Gå til hovedindhold

T1A Lenovo ThinkPad X1 Yoga, renoveret, i5-8365U, 14", touchscreen, 8 GB, 256 GB, Windows 11 Pro, grå

T1ABærbare computereEAN: 5711603084971
Pris fra 2.549 krtil 3.633 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.084 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på T1A Lenovo ThinkPad X1 Yoga, renoveret, i5-8365U, 14", touchscreen, 8 GB, 256 GB, Windows 11 Pro, grå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2549 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkPad X1 Yoga (4th Gen) 14 i5-8365U 8GB 256GB Windows 11 Pro
2.549 kr
Til butik
Lenovo ThinkPad X1 Yoga (4th Gen) 14 i5-8365U 8GB 256GB Windows 11 Pro billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad X1 Yoga 4th Gen 14 Oplev kraften og alsidigheden i Lenovo ThinkPad X1 Yoga 4th Gen, som er designet til både professionelt og personligt brug. Denne 14-tommers convertible laptop er udstyret med en Intel Core i5-8365U processor, der sikrer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: T1A
Kategori: Android & Windows Tablets
EAN: 5711603084971
Varenr.: 115293
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkPad X1 Yoga (4th Gen) 14" i5-8365U 8GB 256GB Windows 11 Pro
2.924 kr
Til butik
Lenovo ThinkPad X1 Yoga (4th Gen) 14" i5-8365U 8GB 256GB Windows 11 Pro billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad X1 Yoga (4th Gen) - Flipdesign - Intel Core i5 - 8365U / op til 4.1 GHz - Win 11 Pro 64-bit - UHD Graphics 620 - 8 GB RAM - 256 GB SSD TCG Opal Encryption - 14" IPS 1920 x 1080 (Full HD) - Wi-Fi 5 - jerngrå - istandsat - T1A

Produktspecifikationer

Mærke: T1A
Artikel nr.: L-X1YG4-SCA-T104
EAN: 5711603084971
Varenr.: 1003792249
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Yoga 14" (4. gen) i5-8365U 8GB 256GB Windows 11 Pro (RENOVERET)
-11%3.199 kr
Før 3.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Yoga 14" (4. gen) i5-8365U 8GB 256GB Windows 11 Pro (RENOVERET) billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad X1 Yoga (4th Gen) - Flipdesign - Intel Core i5 - 8365U / op til 4.1 GHz - Win 11 Pro 64-bit - UHD Graphics 620 - 8 GB RAM - 256 GB SSD TCG Opal Encryption - 14" IPS 1920 x 1080 (Full HD) - Wi-Fi 5 - jerngrå - istandsat - T1A...

Produktspecifikationer

Mærke: T1A
Kategori: Bærbare
Vægt: 2.22g
EAN: 5711603084971
Varenr.: 1997952
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Yoga 14" (4. gen) i5-8365U 8GB 256GB Windows 11 Pro (RENOVERET)
-11%3.219 kr
Før 3.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
T1A Lenovo ThinkPad X1 Yoga, renoveret, i5-8365U, 14", touchscreen, 8 GB, 256 GB, Windows 11 Pro, grå
3.633 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad T1A Lenovo ThinkPad X1 Yoga, renoveret, i5-8365U, 14", touchscreen, 8 GB, 256 GB, Windows 11 Pro, grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad T1A Lenovo ThinkPad X1 Yoga, renoveret, i5-8365U, 14", touchscreen, 8 GB, 256 GB, Windows 11 Pro, grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop2.549 kr2.549 krKøb
2CompuMail DK2.924 kr2.924 krKøb
3Boligcenter DK3.199 kr3.199 krKøb
4Vivas DK3.219 kr3.288 krKøb
5Teknikproffset DK3.633 kr3.692 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for T1A Lenovo ThinkPad X1 Yoga, renoveret, i5-8365U, 14", touchscreen, 8 GB, 256 GB, Windows 11 Pro, grå

PriceData har fulgt prisen på T1A Lenovo ThinkPad X1 Yoga, renoveret, i5-8365U, 14", touchscreen, 8 GB, 256 GB, Windows 11 Pro, grå i 180 dage. Laveste pris i perioden er 2.549 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 3.249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.921 kr.

Den nuværende pris på 2.549 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for T1A Lenovo ThinkPad X1 Yoga, renoveret, i5-8365U, 14", touchscreen, 8 GB, 256 GB, Windows 11 Pro, grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for T1A Lenovo ThinkPad X1 Yoga, renoveret, i5-8365U, 14", touchscreen, 8 GB, 256 GB, Windows 11 Pro, grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20262.549 kr213 kr (8%)
24. maj 20262.762 kr213 kr (8%)
20. maj 20262.549 kr213 kr (8%)
18. maj 20262.762 kr213 kr (8%)
16. maj 20262.549 kr213 kr (8%)
15. maj 20262.762 kr213 kr (8%)
14. maj 20262.549 kr213 kr (8%)
13. maj 20262.762 kr17 kr (1%)
9. maj 20262.779 kr70 kr (2%)
28. apr. 20262.849 kr238 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret