Gå til hovedindhold

T1A Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Yoga G7 14" i5-1245U • 32 GB • 512 GB • Windows 11 Pro (RENOVERET)

T1ABærbare computereEAN: 5711603081802
Pris fra 4.899 krtil 6.816 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.917 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Yoga G7 14" i5-1245U • 32 GB • 512 GB • Windows 11 Pro (RENOVERET) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4899 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Refurbished ThinkPad X1 Yoga G7 - 14" Touch | Core i5 | 32GB | 512GB | T1A Grade
-23%4.899 kr
Før 6.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lenovo Refurbished ThinkPad X1 Yoga G7 - 14" Touch | Core i5 | 32GB | 512GB | T1A Grade billede

Produktinformation

Intel Core i5-1245U, 32GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 Pro, 14" Touch (IPS 1920x1080 (Full HD)), WiFi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax) + Bluetooth, Service & Support: 2 års producent garanti Tastaturlayout: Nordisk Kosmetisk stand: T1A Klik her for at læse mere✔ Når du vælger at købe istandsat elektronik, bidrager du til at reducere behovet for udvinding af nye råmaterialer, og mindsker samtidig mængden af elektronikaffald. ✔ Selvom varen er istandsat, får du et fuldt funktionsdygtigt produkt og 2 års garanti. ✔ Produktet er professionelt testet, dataslettet og rengjort i Danmark.Hvad kan du forvente af denne graduering? Produktet vil vise mindre brugstegn, såsom små ridser og mærker på enheden og skærmen. (Mærker på skærmen vil ikke være synlige, når den er tændt.) 70% af oprindelig mAh batterikapacitet.

Produktspecifikationer

Kategori: Baerbar
Artikel nr.: L-X1YG7-SCA-T102
EAN: 5711603081802
Varenr.: 3406953
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo X1 Yoga G7 14 i5-1245U 32GB 512GB WIndows 11 Pro
5.319 kr
Til butik
Lenovo X1 Yoga G7 14 i5-1245U 32GB 512GB WIndows 11 Pro billede

Produktinformation

Lenovo X1 Yoga G7 14 i5-1245U Oplev den ultimative fleksibilitet med Lenovo X1 Yoga G7. Denne 2-i-1 bærbare computer er udstyret med en kraftfuld Intel Core i5-1245U processor, 32 GB RAM og 512 GB SSD, hvilket sikrer hurtig ydeevne og masser af plads til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: T1A
Kategori: Android & Windows Tablets
EAN: 5711603081802
Varenr.: 106884
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo X1 Yoga G7 14" i5-1245U 32GB 512GB WIndows 11 Pro
5.849 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Yoga G7 14" i5-1245U • 32 GB • 512 GB • Windows 11 Pro (RENOVERET)
-14%6.399 kr
Før 7.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Yoga G7 14" i5-1245U • 32 GB • 512 GB • Windows 11 Pro (RENOVERET)
-13%6.419 kr
Før 7.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
T1A Lenovo X1 Yoga G7 i5-1245U 32 GB 512 GB WWAN W11P
6.816 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Yoga G7 14" i5-1245U • 32 GB • 512 GB • Windows 11 Pro (RENOVERET) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Yoga G7 14" i5-1245U • 32 GB • 512 GB • Windows 11 Pro (RENOVERET) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK4.899 kr4.899 krKøb
2Ultrashop5.319 kr5.319 krKøb
3CompuMail DK5.849 kr5.849 krKøb
4Boligcenter DK6.399 kr6.399 krKøb
5Vivas DK6.419 kr6.488 krKøb
6Teknikproffset DK6.816 kr6.875 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Yoga G7 14" i5-1245U • 32 GB • 512 GB • Windows 11 Pro (RENOVERET)

PriceData har fulgt prisen på Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Yoga G7 14" i5-1245U • 32 GB • 512 GB • Windows 11 Pro (RENOVERET) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 4.899 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 6.399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.752 kr.

Den nuværende pris på 4.899 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Yoga G7 14" i5-1245U • 32 GB • 512 GB • Windows 11 Pro (RENOVERET). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Yoga G7 14" i5-1245U • 32 GB • 512 GB • Windows 11 Pro (RENOVERET) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20264.899 kr420 kr (8%)
20. maj 20265.319 kr530 kr (9%)
18. maj 20265.849 kr530 kr (10%)
16. maj 20265.319 kr530 kr (9%)
15. maj 20265.849 kr530 kr (10%)
28. apr. 20265.319 kr530 kr (9%)
27. apr. 20265.849 kr530 kr (10%)
24. apr. 20265.319 kr530 kr (9%)
23. apr. 20265.849 kr230 kr (4%)
21. apr. 20265.619 kr720 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret