Gå til hovedindhold

AXAGON SuperSpeed USB-A Flat Hub with 1 m Cable USB hub - USB 3.2 - 7 ports - Sort

AXAGONHubs og switchesEAN: 8595247907035
Pris fra 175 krtil 182 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 7 kr (4% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 163 kr 23. maj

Sammenlign priser på AXAGON SuperSpeed USB-A Flat Hub with 1 m Cable USB hub - USB 3.2 - 7 ports - Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 175 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AXAGON HUE-F7A Hub 7 porte USB
175 kr
Til butik
AXAGON HUE-F7A Hub 7 porte USB billede

Produktinformation

AXAGON HUE-F7A - Hub - flad - 7 x USB 3.2 Gen 1 - desktop

Produktspecifikationer

Mærke: AXAGON
Artikel nr.: HUE-F7A
EAN: 8595247907035
Varenr.: 1000978130
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AXAGON HUE-F7A - Hub - flat - 7 x USB 3.2 Gen 1 - desktop
182 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AXAGON SuperSpeed USB-A Flat Hub with 1 m Cable USB hub - USB 3.2 - 7 ports - Sort
182 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AXAGON SuperSpeed USB-A Flat Hub with 1 m Cable USB hub - USB 3.2 - 7 ports - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AXAGON SuperSpeed USB-A Flat Hub with 1 m Cable USB hub - USB 3.2 - 7 ports - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK175 kr175 krKøb
2CS MEGASTORE DK182 kr221 krKøb
3Proshop DK182 kr221 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AXAGON SuperSpeed USB-A Flat Hub with 1 m Cable USB hub - USB 3.2 - 7 ports - Sort

PriceData har fulgt prisen på AXAGON SuperSpeed USB-A Flat Hub with 1 m Cable USB hub - USB 3.2 - 7 ports - Sort i 183 dage. Laveste pris i perioden er 163 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 581 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 357 kr.

Den nuværende pris på 175 kr er 51% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for AXAGON SuperSpeed USB-A Flat Hub with 1 m Cable USB hub - USB 3.2 - 7 ports - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for AXAGON SuperSpeed USB-A Flat Hub with 1 m Cable USB hub - USB 3.2 - 7 ports - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026175 kr12 kr (7%)
23. maj 2026163 kr12 kr (7%)
7. maj 2026175 kr124 kr (41%)
17. apr. 2026299 kr10 kr (3%)
11. apr. 2026289 kr10 kr (4%)
10. apr. 2026279 kr10 kr (4%)
2. apr. 2026269 kr10 kr (4%)
31. mar. 2026259 kr10 kr (4%)
26. mar. 2026249 kr10 kr (4%)
24. mar. 2026239 kr20 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret