Gå til hovedindhold

AXAGON SuperSpeed USB-A Hub with 3 USB Ports and Gigabit LAN USB hub - USB 3.2 - 3 ports - Sort

AXAGONHubs og switchesEAN: 8595247905598
Pris fra 145 krtil 155 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 10 kr (6% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 139 kr 26. apr.

Sammenlign priser på AXAGON SuperSpeed USB-A Hub with 3 USB Ports and Gigabit LAN USB hub - USB 3.2 - 3 ports - Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 145 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AXAGON HMA-GL3A Hub 3 porte USB
145 kr
Til butik
AXAGON HMA-GL3A Hub 3 porte USB billede

Produktinformation

AXAGON HMA-GL3A - Hub - med gigabit LAN - 3 x USB 3.2 Gen 1 + 1 x 1 Gigabit Ethernet - desktop

Produktspecifikationer

Mærke: AXAGON
Artikel nr.: HMA-GL3A
EAN: 8595247905598
Varenr.: 998624181
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AXAGON HMA-GL3A 3x USB-A + GLAN, USB3.2 Gen 1 hub, metal, 20cm USB-A cable
155 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AXAGON SuperSpeed USB-A Hub with 3 USB Ports and Gigabit LAN USB hub - USB 3.2 - 3 ports - Sort
155 kr
Til butik
AXAGON SuperSpeed USB-A Hub with 3 USB Ports and Gigabit LAN USB hub - USB 3.2 - 3 ports - Sort billede

Produktinformation

Slank metal USB 3.2 Gen 1 multiport-hub AXAGON HMA-GL3A forbinder op til tre USB-enheder og tilføjer en Gigabit Ethernet-adapter for hurtig og stabil netværksforbindelse, ideel til ultrabooks og mobile enheder.

Produktspecifikationer

Mærke: AXAGON
Kategori: USB hub
Artikel nr.: HMA-GL3A
EAN: 8595247905598
Varenr.: 3418762

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AXAGON SuperSpeed USB-A Hub with 3 USB Ports and Gigabit LAN USB hub - USB 3.2 - 3 ports - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AXAGON SuperSpeed USB-A Hub with 3 USB Ports and Gigabit LAN USB hub - USB 3.2 - 3 ports - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK145 kr145 krKøb
2CS MEGASTORE DK155 kr194 krKøb
3Proshop DK155 kr194 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AXAGON SuperSpeed USB-A Hub with 3 USB Ports and Gigabit LAN USB hub - USB 3.2 - 3 ports - Sort

PriceData har fulgt prisen på AXAGON SuperSpeed USB-A Hub with 3 USB Ports and Gigabit LAN USB hub - USB 3.2 - 3 ports - Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 139 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 555 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 215 kr.

Den nuværende pris på 145 kr er 33% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for AXAGON SuperSpeed USB-A Hub with 3 USB Ports and Gigabit LAN USB hub - USB 3.2 - 3 ports - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for AXAGON SuperSpeed USB-A Hub with 3 USB Ports and Gigabit LAN USB hub - USB 3.2 - 3 ports - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026145 kr6 kr (4%)
26. apr. 2026139 kr16 kr (10%)
22. apr. 2026155 kr16 kr (12%)
19. apr. 2026139 kr16 kr (10%)
18. apr. 2026155 kr22 kr (12%)
17. apr. 2026177 kr19 kr (12%)
15. apr. 2026158 kr19 kr (14%)
31. mar. 2026139 kr16 kr (10%)
29. mar. 2026155 kr189 kr (55%)
27. mar. 2026344 kr67 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret