Gå til hovedindhold

AXAGON SuperSpeed USB-A Mini Hub USB hub - USB 3.2 - 4 ports - Sort

AXAGONHubs og switchesEAN: 8595247905628
Pris fra 80 krtil 90 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 10 kr (11% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på AXAGON SuperSpeed USB-A Mini Hub USB hub - USB 3.2 - 4 ports - Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 80 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AXAGON HUE-M1A Sort
80 kr
Til butik
AXAGON HUE-M1A Sort billede

Produktinformation

AXAGON HUE-M1A - Hub - 4 x USB 3.2 Gen 1 - desktop

Produktspecifikationer

Mærke: AXAGON
Artikel nr.: HUE-M1A
EAN: 8595247905628
Varenr.: 999148536
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AXAGON HUE-M1A 4x USB3.2 Gen 1 MINI hub, metal, 20cm USB-A cable
90 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AXAGON SuperSpeed USB-A Mini Hub USB hub - USB 3.2 - 4 ports - Sort
90 kr
Til butik
AXAGON SuperSpeed USB-A Mini Hub USB hub - USB 3.2 - 4 ports - Sort billede

Produktinformation

AXAGON HUE-M1A er en kompakt USB-hub til din stationære computer, der er designet til at forbedre tilslutningsmulighederne med sine fire USB 3.2 Gen 1-porte. Denne 20 cm lange USB-kabelhub er nem at integrere i ethvert arbejdsområde og giver effektiv dataoverførsel og enhedsstyring. Den understøtter forskellige USB-standarder, hvilket sikrer kompatibilitet med en bred vifte af enheder, fra USB 1.1 til USB 3.2 Gen 1, hvilket gør den til et alsidigt valg til både hjemme- og kontorbrug. Derudover muliggør Plug-and-Play-funktionen nem opsætning uden behov for komplicerede installationer. Strømfør nemt dine enheder med USB-strømforsyningsfunktionen, mens du drager fordel af overbelastningsbeskyttelse for at sikre din hardwares sikkerhed. AXAGON HUE-M1A tilbyder praktiske løsninger til at udvide USB-adgang, samtidig med at et pænt og organiseret miljø opretholdes.

Produktspecifikationer

Mærke: AXAGON
Kategori: USB hub
Artikel nr.: HUE-M1A
EAN: 8595247905628
Varenr.: 3419318

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AXAGON SuperSpeed USB-A Mini Hub USB hub - USB 3.2 - 4 ports - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AXAGON SuperSpeed USB-A Mini Hub USB hub - USB 3.2 - 4 ports - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK80 kr80 krKøb
2CS MEGASTORE DK90 kr129 krKøb
3Proshop DK90 kr129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AXAGON SuperSpeed USB-A Mini Hub USB hub - USB 3.2 - 4 ports - Sort

PriceData har fulgt prisen på AXAGON SuperSpeed USB-A Mini Hub USB hub - USB 3.2 - 4 ports - Sort i 173 dage. Laveste pris i perioden er 80 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 158 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 121 kr.

Den nuværende pris på 80 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 42% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for AXAGON SuperSpeed USB-A Mini Hub USB hub - USB 3.2 - 4 ports - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for AXAGON SuperSpeed USB-A Mini Hub USB hub - USB 3.2 - 4 ports - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 202680 kr58 kr (42%)
4. maj 2026138 kr1 kr (1%)
3. maj 2026137 kr1 kr (1%)
23. apr. 2026138 kr1 kr (1%)
20. mar. 2026139 kr12 kr (9%)
19. mar. 2026127 kr15 kr (13%)
4. mar. 2026112 kr13 kr (13%)
23. feb. 202699 kr13 kr (12%)
20. feb. 2026112 kr13 kr (13%)
6. feb. 202699 kr13 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret