Gå til hovedindhold

AVK garniture DN25-50. Lgd. 1050-1750 mm. Teleskopisk. Til stikled.vent. Spindelfirkant 14-22 mm

AVKSanitetEAN: 5706231202408
Pris fra 753 krtil 960 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 207 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på AVK garniture DN25-50. Lgd. 1050-1750 mm. Teleskopisk. Til stikled.vent. Spindelfirkant 14-22 mm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 753 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AVK DN 25-50 x 1050-1750 mm teleskopisk stikledningsgarniture, stor krave
753 kr
Til butik
AVK DN 25-50 x 1050-1750 mm teleskopisk stikledningsgarniture, stor krave billede

Produktspecifikationer

Mærke: AVK
Kategori: Garniture
Farve: 1
Artikel nr.: 0403221001
EAN: 5706231202408
Varenr.: 3499775
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
AVK garniture DN25-50. Lgd. 1050-1750 mm. Teleskopisk. Til stikled.vent. Spindelfirkant 14-22 mm
753 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Avk Extension spindle avk teleskop 1050-1750 mm
755 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
AVK DN25-50 x 1050-1750 mm teleskopisk stikledningsgarniture
905,44 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
AVK garniture DN25-50. Lgd. 1050-1750 mm. Teleskopisk. Til stikled.vent. Spindelfirkant 14-22 mm
960 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AVK garniture DN25-50. Lgd. 1050-1750 mm. Teleskopisk. Til stikled.vent. Spindelfirkant 14-22 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AVK garniture DN25-50. Lgd. 1050-1750 mm. Teleskopisk. Til stikled.vent. Spindelfirkant 14-22 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK753 kr792 krKøb
2Elvvs.dk753 kr753 krKøb
3Proshop DK755 kr794 krKøb
4EL-GROSSISTEN905,44 kr905,44 krKøb
5vvsfittings.dk960 kr960 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AVK garniture DN25-50. Lgd. 1050-1750 mm. Teleskopisk. Til stikled.vent. Spindelfirkant 14-22 mm

PriceData har fulgt prisen på AVK garniture DN25-50. Lgd. 1050-1750 mm. Teleskopisk. Til stikled.vent. Spindelfirkant 14-22 mm i 155 dage. Laveste pris i perioden er 720 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 757 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 753 kr.

Den nuværende pris på 753 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for AVK garniture DN25-50. Lgd. 1050-1750 mm. Teleskopisk. Til stikled.vent. Spindelfirkant 14-22 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for AVK garniture DN25-50. Lgd. 1050-1750 mm. Teleskopisk. Til stikled.vent. Spindelfirkant 14-22 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026753 kr1 kr (0%)
29. maj 2026754 kr1 kr (0%)
27. maj 2026753 kr2 kr (0%)
25. maj 2026755 kr1 kr (0%)
23. maj 2026754 kr1 kr (0%)
22. maj 2026755 kr1 kr (0%)
19. maj 2026754 kr1 kr (0%)
16. maj 2026755 kr1 kr (0%)
15. maj 2026754 kr1 kr (0%)
14. maj 2026755 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret