Gå til hovedindhold

AVK garniture DN40-400. Lgd. 450-700 mm. Teleskopisk. Til hovedledningsventil. Spindelfirkant 23-32 mm

AVKSanitetEAN: 5706231489212
Pris fra 849 krtil 1.167,44 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 318,44 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på AVK garniture DN40-400. Lgd. 450-700 mm. Teleskopisk. Til hovedledningsventil. Spindelfirkant 23-32 mm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 849 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
AVK garniture DN40-400. Lgd. 450-700 mm. Teleskopisk. Til hovedledningsventil. Spindelfirkant 23-32 mm
849 kr
Til butik
AVK garniture DN40-400. Lgd. 450-700 mm. Teleskopisk. Til hovedledningsventil. Spindelfirkant 23-32 mm billede

Produktinformation

AVK teleskopisk garniture til hovedledningsventiler, UNIVERSAL, dækker alle DN str.

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 1
EAN: 5706231489212
Varenr.: 824331
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AVK DN40-400 x 450-700 mm teleskopisk hovedledningsgarniture, stor krave
887 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Avk Garniture avk tele 450-700/dn50-400
888 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
AVK garniture DN40-400. Lgd. 450-700 mm. Teleskopisk. Til hovedledningsventil. Spindelfirkant 23-32 mm
1.133,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
AVK teleskopgarnityr 450-700 mm, DN50-400, galvaniserad
1.167,44 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AVK garniture DN40-400. Lgd. 450-700 mm. Teleskopisk. Til hovedledningsventil. Spindelfirkant 23-32 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AVK garniture DN40-400. Lgd. 450-700 mm. Teleskopisk. Til hovedledningsventil. Spindelfirkant 23-32 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk849 kr849 krKøb
2CS MEGASTORE DK887 kr926 krKøb
3Proshop DK888 kr927 krKøb
4vvsfittings.dk1.133,75 kr1.133,75 krKøb
5EL-GROSSISTEN1.167,44 kr1.167,44 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AVK garniture DN40-400. Lgd. 450-700 mm. Teleskopisk. Til hovedledningsventil. Spindelfirkant 23-32 mm

PriceData har fulgt prisen på AVK garniture DN40-400. Lgd. 450-700 mm. Teleskopisk. Til hovedledningsventil. Spindelfirkant 23-32 mm i 155 dage. Laveste pris i perioden er 849 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 891 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 872 kr.

Den nuværende pris på 849 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for AVK garniture DN40-400. Lgd. 450-700 mm. Teleskopisk. Til hovedledningsventil. Spindelfirkant 23-32 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for AVK garniture DN40-400. Lgd. 450-700 mm. Teleskopisk. Til hovedledningsventil. Spindelfirkant 23-32 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026849 kr1 kr (0%)
29. maj 2026850 kr1 kr (0%)
27. maj 2026849 kr39 kr (4%)
21. maj 2026888 kr14 kr (2%)
20. maj 2026874 kr14 kr (2%)
17. apr. 2026888 kr3 kr (0%)
20. jan. 2026891 kr1 kr (0%)
31. dec. 2025890 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret