Gå til hovedindhold

AVK garniture DN40-400. Lgd. 1050-1750 mm. Teleskopisk. Til hovedledningsventil. Spindelfirkant 23-32 mm

AVKSanitetEAN: 5706231489236
Pris fra 1.287 krtil 1.706,25 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 419,25 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på AVK garniture DN40-400. Lgd. 1050-1750 mm. Teleskopisk. Til hovedledningsventil. Spindelfirkant 23-32 mm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1287 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
AVK garniture DN40-400. Lgd. 1050-1750 mm. Teleskopisk. Til hovedledningsventil. Spindelfirkant 23-32 mm
1.287 kr
Til butik
AVK garniture DN40-400. Lgd. 1050-1750 mm. Teleskopisk. Til hovedledningsventil. Spindelfirkant 23-32 mm billede

Produktinformation

AVK teleskopisk garniture til hovedledningsventiler, UNIVERSAL, dækker alle DN str.

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 1
EAN: 5706231489236
Varenr.: 824333
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AVK teleskoparmatur 1050-1750 mm, DN50-400, galvaniseret
1.315 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Avk Garniture avk tele 1050-1750/dn50-400
1.389 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
AVK teleskopgarnityr 1050-1750 mm, DN50-400, galvaniserad
1.616,51 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
AVK garniture DN40-400. Lgd. 1050-1750 mm. Teleskopisk. Til hovedledningsventil. Spindelfirkant 23-32 mm
1.706,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AVK garniture DN40-400. Lgd. 1050-1750 mm. Teleskopisk. Til hovedledningsventil. Spindelfirkant 23-32 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AVK garniture DN40-400. Lgd. 1050-1750 mm. Teleskopisk. Til hovedledningsventil. Spindelfirkant 23-32 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk1.287 kr1.287 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.315 kr1.315 krKøb
3Proshop DK1.389 kr1.389 krKøb
4EL-GROSSISTEN1.616,51 kr1.616,51 krKøb
5vvsfittings.dk1.706,25 kr1.706,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AVK garniture DN40-400. Lgd. 1050-1750 mm. Teleskopisk. Til hovedledningsventil. Spindelfirkant 23-32 mm

PriceData har fulgt prisen på AVK garniture DN40-400. Lgd. 1050-1750 mm. Teleskopisk. Til hovedledningsventil. Spindelfirkant 23-32 mm i 155 dage. Laveste pris i perioden er 1.287 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 1.389 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.368 kr.

Den nuværende pris på 1.287 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for AVK garniture DN40-400. Lgd. 1050-1750 mm. Teleskopisk. Til hovedledningsventil. Spindelfirkant 23-32 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for AVK garniture DN40-400. Lgd. 1050-1750 mm. Teleskopisk. Til hovedledningsventil. Spindelfirkant 23-32 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.287 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.288 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.287 kr69 kr (5%)
11. maj 20261.356 kr31 kr (2%)
9. maj 20261.387 kr8,82 kr (1%)
7. maj 20261.378,18 kr8,82 kr (1%)
6. maj 20261.387 kr8,82 kr (1%)
23. apr. 20261.378,18 kr10,82 kr (1%)
22. apr. 20261.389 kr10,82 kr (1%)
19. apr. 20261.378,18 kr10,82 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret