Gå til hovedindhold

AVK garniture DN40-400. Lgd. 650-1100 mm. Teleskopisk. Til hovedledningsventil. Spindelfirkant 23-32 mm

AVKSanitetEAN: 5706231489229
Pris fra 948 krtil 1.267,5 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 319,5 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på AVK garniture DN40-400. Lgd. 650-1100 mm. Teleskopisk. Til hovedledningsventil. Spindelfirkant 23-32 mm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 948 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
AVK garniture DN40-400. Lgd. 650-1100 mm. Teleskopisk. Til hovedledningsventil. Spindelfirkant 23-32 mm
948 kr
Til butik
AVK garniture DN40-400. Lgd. 650-1100 mm. Teleskopisk. Til hovedledningsventil. Spindelfirkant 23-32 mm billede

Produktinformation

AVK teleskopisk garniture til hovedledningsventiler, UNIVERSAL, dækker alle DN str.

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 1
EAN: 5706231489229
Varenr.: 824332
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Avk Garniture avk tele 650-1100/dn50-400
991 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AVK-teleskoparmatur 650-1100 mm, DN50-400, galvaniseret
1.029 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
AVK teleskopgarnityr 650-1100 mm, DN50-400, galvaniserad
1.194,36 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
AVK garniture DN40-400. Lgd. 650-1100 mm. Teleskopisk. Til hovedledningsventil. Spindelfirkant 23-32 mm
1.267,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AVK garniture DN40-400. Lgd. 650-1100 mm. Teleskopisk. Til hovedledningsventil. Spindelfirkant 23-32 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AVK garniture DN40-400. Lgd. 650-1100 mm. Teleskopisk. Til hovedledningsventil. Spindelfirkant 23-32 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk948 kr948 krKøb
2Proshop DK991 kr1.030 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.029 kr1.029 krKøb
4EL-GROSSISTEN1.194,36 kr1.194,36 krKøb
5vvsfittings.dk1.267,5 kr1.267,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AVK garniture DN40-400. Lgd. 650-1100 mm. Teleskopisk. Til hovedledningsventil. Spindelfirkant 23-32 mm

PriceData har fulgt prisen på AVK garniture DN40-400. Lgd. 650-1100 mm. Teleskopisk. Til hovedledningsventil. Spindelfirkant 23-32 mm i 155 dage. Laveste pris i perioden er 948 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 995 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 971 kr.

Den nuværende pris på 948 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for AVK garniture DN40-400. Lgd. 650-1100 mm. Teleskopisk. Til hovedledningsventil. Spindelfirkant 23-32 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for AVK garniture DN40-400. Lgd. 650-1100 mm. Teleskopisk. Til hovedledningsventil. Spindelfirkant 23-32 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026948 kr1 kr (0%)
29. maj 2026949 kr1 kr (0%)
27. maj 2026948 kr43 kr (4%)
17. apr. 2026991 kr4 kr (0%)
20. jan. 2026995 kr1 kr (0%)
31. dec. 2025994 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret