Gå til hovedindhold

Atran Velo Newrack UNI X-WIDE AVS - Adapter til bagagebærer - 125-165 mm - Sort

Atran VeloCykelkurveEAN: 7350006383311
Pris fra 132 krtil 152,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 20,95 kr (14% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Atran Velo Newrack UNI X-WIDE AVS - Adapter til bagagebærer - 125-165 mm - Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 132 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Atran Velo Carrier adapter Newrack Uni X-Wide AVS
-56%132 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Atran Velo Carrier adapter Newrack Uni X-Wide AVS billede

Produktinformation

AtranVelo Newrack Uni X-Wide AVS adapter er den smarte løsning til at opgradere din bagagebærer til AVS-systemet. Den passer til bagagebærere med en bredde på 125–165 mm og er særligt egnet til elcykler. Med denne adapter kan du nemt klikke AtranVe

Produktspecifikationer

Mærke: Atran
Kategori: Cykelkurve
EAN: 7350006383311
Varenr.: 1308-71W
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Atran Velo Newrack UNI X-WIDE AVS - Adapter til bagagebærer - 125-165 mm - Sort
132 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Atran Velo Beslag Newrack Uni, Avs Wide - Cykelreservedele
152,95 kr
Til butik
Gå til Bikepack.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Atran Velo Beslag Newrack Uni, Avs Wide - Cykelreservedele
152,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Atran Velo Newrack UNI X-WIDE AVS - Adapter til bagagebærer - 125-165 mm - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Atran Velo Newrack UNI X-WIDE AVS - Adapter til bagagebærer - 125-165 mm - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cykelexperten.dk132 kr132 krKøb
2Cykelpartner.dk132 kr132 krKøb
3MAXiPRO152,95 kr152,95 krKøb
4Bikepack.dk152,95 kr152,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Atran Velo Newrack UNI X-WIDE AVS - Adapter til bagagebærer - 125-165 mm - Sort

PriceData har fulgt prisen på Atran Velo Newrack UNI X-WIDE AVS - Adapter til bagagebærer - 125-165 mm - Sort i 138 dage. Laveste pris i perioden er 132 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 142 kr.

Den nuværende pris på 132 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Atran Velo Newrack UNI X-WIDE AVS - Adapter til bagagebærer - 125-165 mm - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Atran Velo Newrack UNI X-WIDE AVS - Adapter til bagagebærer - 125-165 mm - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 2026132 kr5 kr (4%)
8. maj 2026137 kr5 kr (4%)
5. maj 2026132 kr15 kr (10%)
27. feb. 2026147 kr2 kr (1%)
10. feb. 2026149 kr1 kr (1%)
8. feb. 2026148 kr1 kr (1%)
2. feb. 2026149 kr1 kr (1%)
28. jan. 2026148 kr10 kr (7%)
24. jan. 2026138 kr10 kr (7%)
23. jan. 2026148 kr11 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret