Gå til hovedindhold

Atran Velo - Daily - Cykelkurv til bag - AVS system - 16 liter - Max 10 kg - Sort

AtranCykelkurveEAN: 7350006381966
Pris fra 207 krtil 349 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 142 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 196 kr 10. maj

Sammenlign priser på Atran Velo - Daily - Cykelkurv til bag - AVS system - 16 liter - Max 10 kg - Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 207 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Atran Velo - Daily - Cykelkurv til bag - AVS system - 16 liter - Max 10 kg - Sort
207 kr
Til butik
Atran Velo - Daily - Cykelkurv til bag - AVS system - 16 liter - Max 10 kg - Sort billede

Produktinformation

Nem og praktisk cykelkurv fra Atran Velo, der kan opbevare både dine varer og remedier. Cykelkurven er udviklet med et system fra Atran Velo,...

Produktspecifikationer

Mærke: Atran
Kategori: Cykelkurve
EAN: 7350006381966
Varenr.: 7350006381966
Gå til eCykelhjelm DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Cykelkurv Bag Atran Daily S AVS
-25%240,95 kr
Før 319,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Atran Velo Daily Basket - Small (16L) 37x20x29
-42%256 kr
Før 439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Atran Velo Daily Basket - Small (16L) 37x20x29 billede

Produktinformation

Atran Velo Daily Basket er en praktisk og rummelig kurv, der er designet til at fastgøres til Atran Velo AVS-systemet. Kurven er perfekt til at transportere dagligvarer, tasker, tøj eller andre små genstande på din cykel. Atran Velo AVS Systemet Atran Ve...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Atran
Kategori: Cykelkurve
EAN: 7350006381966
Varenr.: 1754-41S
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Atran Velo Kurv Daily S Sort Avs - Cykelkurv
275,95 kr
Til butik
Gå til Bikepack.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Atran Velo Kurv Daily S Sort Avs - Cykelkurv
275,95 kr
Til butik
Gå til Dania Bikes
TrustScore 5 ud af 54,8
Bagkurv Atran Daily S AVS 16L
349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Atran Velo - Daily - Cykelkurv til bag - AVS system - 16 liter - Max 10 kg - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Atran Velo - Daily - Cykelkurv til bag - AVS system - 16 liter - Max 10 kg - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cykelpartner.dk207 kr207 krKøb
2eCykelhjelm DK240,95 kr279,95 krKøb
3Cykelexperten.dk256 kr256 krKøb
4MAXiPRO275,95 kr275,95 krKøb
5Bikepack.dk275,95 kr275,95 krKøb
6Dania Bikes349 kr349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Atran Velo - Daily - Cykelkurv til bag - AVS system - 16 liter - Max 10 kg - Sort

PriceData har fulgt prisen på Atran Velo - Daily - Cykelkurv til bag - AVS system - 16 liter - Max 10 kg - Sort i 186 dage. Laveste pris i perioden er 196 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 240,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 219 kr.

Den nuværende pris på 207 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Atran Velo - Daily - Cykelkurv til bag - AVS system - 16 liter - Max 10 kg - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Atran Velo - Daily - Cykelkurv til bag - AVS system - 16 liter - Max 10 kg - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026207 kr2 kr (1%)
19. maj 2026209 kr13 kr (7%)
10. maj 2026196 kr44,95 kr (19%)
8. maj 2026240,95 kr44,95 kr (23%)
5. maj 2026196 kr22 kr (10%)
24. apr. 2026218 kr22,95 kr (10%)
23. apr. 2026240,95 kr22,95 kr (11%)
9. apr. 2026218 kr11 kr (5%)
8. apr. 2026229 kr10 kr (5%)
5. feb. 2026219 kr21,95 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret