Gå til hovedindhold

Atran Velo - Daily - Cykelkurv til bag - AVS system - 28 liter - Max 10 kg - Sort

Atran VeloCykelkurveEAN: 7350006381980
Pris fra 249 krtil 399 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 150 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 219 kr 13. maj

Sammenlign priser på Atran Velo - Daily - Cykelkurv til bag - AVS system - 28 liter - Max 10 kg - Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 249 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Atran Velo - Daily - Cykelkurv til bag - AVS system - 28 liter - Max 10 kg - Sort
249 kr
Til butik
Atran Velo - Daily - Cykelkurv til bag - AVS system - 28 liter - Max 10 kg - Sort billede

Produktinformation

Atran Velo Daily sætter høje standarder for en funktionel og praktisk cykelkurv, der både kan fungere på cyklen og inde i ...

Produktspecifikationer

Mærke: Atran
Kategori: Cykelkurve
EAN: 7350006381980
Varenr.: 7350006381980
Gå til eCykelhjelm DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Atran Velo Kurv DAILY L Sort AVS
-25%284,95 kr
Før 379,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Atran Velo Kurv DAILY L Sort AVS billede

Produktinformation

Virkelig god og praktisk bagcykelkkurv med AVS fra Altran Velo.Har du ikke et bagagebærer med AVS kan du blot købe en AVS adapter.AVS monteringssystem har den fordel at du nemt kan klikke din kurv af og på din bagagebærer.Cykelkurven er med en praktisk hank så du let kan bære din kurv til og fra cyklen.Mål: 32 x 50 x 20 cm.Belastning max 10 kg.

Produktspecifikationer

Mærke: Atran Velo
EAN: 7350006381980
Varenr.: 54229978939737
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Atran Daily L AVS Bagkurv - Sort
-23%293 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Atran Velo Kurv Daily L Sort Avs - Cykelkurv
324,95 kr
Til butik
Gå til Bikepack.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Atran Velo Kurv Daily L Sort Avs - Cykelkurv
324,95 kr
Til butik
Gå til Dania Bikes
TrustScore 5 ud af 54,8
Atran Velo Daily AVS Cykelkurv Large
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Atran Velo - Daily - Cykelkurv til bag - AVS system - 28 liter - Max 10 kg - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Atran Velo - Daily - Cykelkurv til bag - AVS system - 28 liter - Max 10 kg - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cykelpartner.dk249 kr249 krKøb
2eCykelhjelm DK284,95 kr323,95 krKøb
3Cykelexperten.dk293 kr293 krKøb
4MAXiPRO324,95 kr324,95 krKøb
5Bikepack.dk324,95 kr324,95 krKøb
6Dania Bikes399 kr399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Atran Velo - Daily - Cykelkurv til bag - AVS system - 28 liter - Max 10 kg - Sort

PriceData har fulgt prisen på Atran Velo - Daily - Cykelkurv til bag - AVS system - 28 liter - Max 10 kg - Sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 219 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 284,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 246 kr.

Den nuværende pris på 249 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Atran Velo - Daily - Cykelkurv til bag - AVS system - 28 liter - Max 10 kg - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Atran Velo - Daily - Cykelkurv til bag - AVS system - 28 liter - Max 10 kg - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026249 kr30 kr (14%)
13. maj 2026219 kr30 kr (12%)
10. maj 2026249 kr35,95 kr (13%)
8. maj 2026284,95 kr65,95 kr (30%)
5. maj 2026219 kr65,95 kr (23%)
4. maj 2026284,95 kr65,95 kr (30%)
24. apr. 2026219 kr65,95 kr (23%)
23. apr. 2026284,95 kr65,95 kr (30%)
9. apr. 2026219 kr65,95 kr (23%)
8. apr. 2026284,95 kr65,95 kr (30%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret