Gå til hovedindhold

ASUSTeK COMPUTER ASUS TUF Gaming VG32WQ3B computerskærm 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pixel Quad HD LED Sort

ASUSTeK COMPUTERComputerskærmeEAN: 4711387754085
Pris fra 1.848 krtil 2.898 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.050 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.499 kr 17. apr.

Sammenlign priser på ASUS TUF Gaming VG32WQ3B computerskærm 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pixel Quad HD LED Sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1848 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS TUF Gaming VG32WQ3B 32" Fast VA 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180Hz
1.848 kr
Til butik
ASUS TUF Gaming VG32WQ3B 32" Fast VA 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180Hz billede

Produktinformation

ASUS TUF Gaming VG32WQ3B - LED-skærm - gaming - 32" (31.5" til at se) - 2560 x 1440 QHD @ 180 Hz - Fast VA - 300 cd/m² - 3500:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90LM0AP1-B01171
EAN: 4711387754085
Varenr.: 1002936614
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
32" ASUS TUF Gaming VG32WQ3B - 2560x1440 (QHD) - 180Hz - VA
1.986 kr
Til butik
32" ASUS TUF Gaming VG32WQ3B - 2560x1440 (QHD) - 180Hz - VA billede

Produktinformation

ASUS TUF Gaming VG32WQ3B gaming monitor leverer en immersiv, konkurrencedygtig visuel oplevelse med et hurtigt VA-panel og 1500R buet design for dybere kontrast og færre refleksioner. Størrelse: 32" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringsfrekvens: 180Hz (DisplayPort), 144Hz (HDMI) Paneltype: Fast VA Tilslutning: 2x HDMI, DisplayPort Særlige funktioner: 1500R curvature; HDR10; 0.5 ms response; GamePlus features; Low Blue Light; Flicker-Free Høj kontrast, præcise farver og lav latenstid sikrer glatte, engagerende billeder og mindre øjenbelastning ved lange sessioner.

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 90LM0AP1-B01171
EAN: 4711387754085
Varenr.: 3349221
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
ASUS 32" curved gamingskærm TUF VG32QW3B
1.995 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm til gaming ASUS TUF Gaming VG32WQ3B 32" QHD 180 Hz (kurvet)
2.199 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm til gaming ASUS TUF Gaming VG32WQ3B 32" QHD 180 Hz (kurvet)
2.219 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS TUF Gaming VG32WQ3B 32 Fast VA 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180Hz
2.619 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
ASUS TUF Gaming VG32WQ3B computerskærm 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pixel Quad HD LED Sort
2.898 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS TUF Gaming VG32WQ3B computerskærm 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pixel Quad HD LED Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS TUF Gaming VG32WQ3B computerskærm 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pixel Quad HD LED Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.848 kr1.848 krKøb
2Proshop DK1.986 kr1.986 krKøb
3Komplett DK1.995 kr1.995 krKøb
4Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
5Vivas DK2.219 kr2.288 krKøb
6Ultrashop2.619 kr2.619 krKøb
7Superprice.dk2.898 kr2.898 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS TUF Gaming VG32WQ3B computerskærm 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pixel Quad HD LED Sort

PriceData har fulgt prisen på ASUS TUF Gaming VG32WQ3B computerskærm 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pixel Quad HD LED Sort i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.490 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 1.976 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.757 kr.

Den nuværende pris på 1.848 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for ASUS TUF Gaming VG32WQ3B computerskærm 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pixel Quad HD LED Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for ASUS TUF Gaming VG32WQ3B computerskærm 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pixel Quad HD LED Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.848 kr9 kr (0%)
29. maj 20261.839 kr9 kr (0%)
20. maj 20261.848 kr64 kr (4%)
14. maj 20261.784 kr3 kr (0%)
13. maj 20261.787 kr92 kr (5%)
2. maj 20261.695 kr196 kr (13%)
17. apr. 20261.499 kr282 kr (16%)
27. mar. 20261.781 kr10 kr (1%)
26. mar. 20261.791 kr32 kr (2%)
25. mar. 20261.759 kr26 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret