Gå til hovedindhold

ASUSTeK COMPUTER ASUS SDRW-08D2S-U LITE - Disk drev - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - 8x/8x/5x - USB 2.0 - ekstern - sort

Pris fra 248 krtil 395 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 147 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 236 kr 24. apr.

Sammenlign priser på ASUS SDRW-08D2S-U LITE - Disk drev - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - 8x/8x/5x - USB 2.0 - ekstern - sort og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 248 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS SDRW-08D2S-U LITE - Disk drev - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - 8x/8x/5x - USB 2.0 - ekstern - sort
248 kr
Til butik
ASUS SDRW-08D2S-U LITE - Disk drev - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - 8x/8x/5x - USB 2.0 - ekstern - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Disk drev
Farve: 3
Artikel nr.: SDRW-08D2S-U LITE/BLACK
EAN: 4716659385066
Varenr.: 2078032
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS SDRW-08D2S-U Lite - DVD-RW (Brænder) - USB 2.0 - Sort
248 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS SDRW 08D2S-U LITE DVD-brænder Ekstern
249 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Sdrw 08d2s-u Lite
-0%286 kr
Før 286,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Eksternt DVD-brænder drev - ASUS SDRW-08D2S-U LITE, USB 2.0, sort
309 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Eksternt DVD-brænder drev - ASUS SDRW-08D2S-U LITE, USB 2.0, sort
329 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS SDRW 08D2S-U LITE DVD-brænder Ekstern
349 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ASUS SDRW-08D2S-U LITE external 8X DVD writer, Mac Compatible, M-DISC
-12%350 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ekstern USB 2.0 DVD±R/RW/DL diskdrev/brænder (Sort)
395 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS SDRW-08D2S-U LITE - Disk drev - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - 8x/8x/5x - USB 2.0 - ekstern - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS SDRW-08D2S-U LITE - Disk drev - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - 8x/8x/5x - USB 2.0 - ekstern - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK248 kr287 krKøb
2Proshop DK248 kr287 krKøb
3CompuMail DK249 kr249 krKøb
4Dustin DK286 kr372,25 krKøb
5Boligcenter DK309 kr309 krKøb
6Vivas DK329 kr398 krKøb
7Ultrashop349 kr349 krKøb
8Teknikproffset DK350 kr399 krKøb
9EL-GROSSISTEN395 kr395 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS SDRW-08D2S-U LITE - Disk drev - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - 8x/8x/5x - USB 2.0 - ekstern - sort

PriceData har fulgt prisen på ASUS SDRW-08D2S-U LITE - Disk drev - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - 8x/8x/5x - USB 2.0 - ekstern - sort i 184 dage. Laveste pris i perioden er 234 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 259 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 243 kr.

Den nuværende pris på 248 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for ASUS SDRW-08D2S-U LITE - Disk drev - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - 8x/8x/5x - USB 2.0 - ekstern - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for ASUS SDRW-08D2S-U LITE - Disk drev - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - 8x/8x/5x - USB 2.0 - ekstern - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026248 kr7 kr (3%)
26. maj 2026241 kr2 kr (1%)
25. maj 2026243 kr5 kr (2%)
20. maj 2026248 kr2 kr (1%)
19. maj 2026246 kr4 kr (2%)
14. maj 2026242 kr2 kr (1%)
13. maj 2026240 kr1 kr (0%)
12. maj 2026239 kr1 kr (0%)
8. maj 2026238 kr2 kr (1%)
24. apr. 2026236 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret