Gå til hovedindhold

ASUS ZenDrive U9M SDRW-08U9M-U - Disk drev - DVD±RW (±R DL) - 8x/8x - USB 2.0 - ekstern - sort - for 15 ROG Strix G15 ROG Zephyrus Duo 15 ROG Zephyrus G14 TUF505 ZenBook 13

ASUSComputer – tilbehørEAN: 4712900714579
Pris fra 249 krtil 422 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 173 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 233 kr 4. maj

Sammenlign priser på ASUS ZenDrive U9M SDRW-08U9M-U - Disk drev - DVD±RW (±R DL) - 8x/8x - USB 2.0 - ekstern - sort - for 15 ROG Strix G15 ROG Zephyrus Duo 15 ROG Zephyrus G14 TUF505 ZenBook 13 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 249 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
ASUS DVD Writer ZenDrive U9M Black
249 kr
Til butik
ASUS DVD Writer ZenDrive U9M Black billede

Produktinformation

ASUS DVD Writer ZenDrive U9M Black - USB Type-C/Type-A, 8x DVD±R, 8x DVD±R DL, 24x CD-R, 4x M-Disc, Retail - DVD/Blu-Ray DVD

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Blu-Ray
Artikel nr.: 90DD02A0-M29000
EAN: 4712900714579
Varenr.: 990942
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ZenDrive U9M SDRW-08U9M-U - Disk drev - DVD±RW (±R DL) - 8x/8x - USB 2.0 - ekstern - sort - for 15 ROG Strix G15 ROG Zephyrus Duo 15 ROG Zephyrus G14 TUF505 ZenBook 13
283 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ZenDrive U9M SDRW-08U9M-U DVD-brænder Ekstern
295 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Zendrive U9m Sdrw-08u9m-u
324 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ZenDrive U9M - Black - CD-ROM (Læser) - USB 2.0 - Sort
349 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Eksternt DVD-drev ASUS ZenDrive U9M (USB 2.0, sort)
-5%359 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Eksternt DVD-drev ASUS ZenDrive U9M (USB 2.0, sort)
-5%379 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS ZenDrive U9M SDRW-08U9M-U DVD-brænder Ekstern
419 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ASUS SDRW-08U9M-U external ultraslim 8X DVD writer, USB Type C+Type A
-10%422 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ZenDrive U9M SDRW-08U9M-U - Disk drev - DVD±RW (±R DL) - 8x/8x - USB 2.0 - ekstern - sort - for 15 ROG Strix G15 ROG Zephyrus Duo 15 ROG Zephyrus G14 TUF505 ZenBook 13 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ZenDrive U9M SDRW-08U9M-U - Disk drev - DVD±RW (±R DL) - 8x/8x - USB 2.0 - ekstern - sort - for 15 ROG Strix G15 ROG Zephyrus Duo 15 ROG Zephyrus G14 TUF505 ZenBook 13 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK249 kr249 krKøb
2CS MEGASTORE DK283 kr322 krKøb
3CompuMail DK295 kr295 krKøb
4Dustin DK324 kr410,25 krKøb
5Proshop DK349 kr388 krKøb
6Boligcenter DK359 kr359 krKøb
7Vivas DK379 kr448 krKøb
8Ultrashop419 kr419 krKøb
9Teknikproffset DK422 kr471 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ZenDrive U9M SDRW-08U9M-U - Disk drev - DVD±RW (±R DL) - 8x/8x - USB 2.0 - ekstern - sort - for 15 ROG Strix G15 ROG Zephyrus Duo 15 ROG Zephyrus G14 TUF505 ZenBook 13

PriceData har fulgt prisen på ASUS ZenDrive U9M SDRW-08U9M-U - Disk drev - DVD±RW (±R DL) - 8x/8x - USB 2.0 - ekstern - sort - for 15 ROG Strix G15 ROG Zephyrus Duo 15 ROG Zephyrus G14 TUF505 ZenBook 13 i 184 dage. Laveste pris i perioden er 233 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 343 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 296 kr.

Den nuværende pris på 249 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for ASUS ZenDrive U9M SDRW-08U9M-U - Disk drev - DVD±RW (±R DL) - 8x/8x - USB 2.0 - ekstern - sort - for 15 ROG Strix G15 ROG Zephyrus Duo 15 ROG Zephyrus G14 TUF505 ZenBook 13. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for ASUS ZenDrive U9M SDRW-08U9M-U - Disk drev - DVD±RW (±R DL) - 8x/8x - USB 2.0 - ekstern - sort - for 15 ROG Strix G15 ROG Zephyrus Duo 15 ROG Zephyrus G14 TUF505 ZenBook 13 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026249 kr16 kr (7%)
4. maj 2026233 kr56 kr (19%)
2. maj 2026289 kr7 kr (2%)
30. apr. 2026296 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026297 kr4 kr (1%)
28. apr. 2026301 kr5 kr (2%)
27. apr. 2026296 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026297 kr4 kr (1%)
25. apr. 2026301 kr14 kr (5%)
22. apr. 2026287 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret