Gå til hovedindhold

ASUSTeK COMPUTER ASUS SDRW-08D2S-U LITE - Disk drev - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - 8x/8x/5x - USB 2.0 - ekstern - hvid

Pris fra 250 krtil 339 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 89 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 234 kr 16. apr.

Sammenlign priser på ASUS SDRW-08D2S-U LITE - Disk drev - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - 8x/8x/5x - USB 2.0 - ekstern - hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 250 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS SDRW 08D2S-U LITE DVD-brænder Ekstern
250 kr
Til butik
ASUS SDRW 08D2S-U LITE DVD-brænder Ekstern billede

Produktinformation

ASUS SDRW-08D2S-U LITE - Disk drev - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - 8x/8x/5x - USB 2.0 - ekstern - hvid

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90-DQ0436-UA221KZ
EAN: 4716659385080
Varenr.: 914988
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS SDRW-08D2S-U LITE - Disk drev - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - 8x/8x/5x - USB 2.0 - ekstern - hvid
253 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS SDRW-08D2S-U Lite - DVD-RW (Brænder) - USB 2.0 - Hvid
256 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ASUS SDRW-08D2S-U LITE external 8X DVD writer, Mac Compatible, M-DISC
-32%272 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ekstern DVD-brænder ASUS SDRW-08D2S-U LITE - hvid, USB 2.0
289 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ekstern DVD-brænder ASUS SDRW-08D2S-U LITE - hvid, USB 2.0
309 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS SDRW 08D2S-U LITE DVD-brænder Ekstern
339 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS SDRW-08D2S-U LITE - Disk drev - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - 8x/8x/5x - USB 2.0 - ekstern - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS SDRW-08D2S-U LITE - Disk drev - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - 8x/8x/5x - USB 2.0 - ekstern - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK250 kr250 krKøb
2CS MEGASTORE DK253 kr292 krKøb
3Proshop DK256 kr295 krKøb
4Teknikproffset DK272 kr321 krKøb
5Boligcenter DK289 kr289 krKøb
6Vivas DK309 kr378 krKøb
7Ultrashop339 kr339 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS SDRW-08D2S-U LITE - Disk drev - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - 8x/8x/5x - USB 2.0 - ekstern - hvid

PriceData har fulgt prisen på ASUS SDRW-08D2S-U LITE - Disk drev - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - 8x/8x/5x - USB 2.0 - ekstern - hvid i 185 dage. Laveste pris i perioden er 233 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 259 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 241 kr.

Den nuværende pris på 250 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 76 prisændringer for ASUS SDRW-08D2S-U LITE - Disk drev - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - 8x/8x/5x - USB 2.0 - ekstern - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 76 prisændringer for ASUS SDRW-08D2S-U LITE - Disk drev - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - 8x/8x/5x - USB 2.0 - ekstern - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026250 kr3 kr (1%)
23. maj 2026253 kr1 kr (0%)
22. maj 2026252 kr1 kr (0%)
19. maj 2026253 kr3 kr (1%)
17. maj 2026250 kr8 kr (3%)
13. maj 2026242 kr2 kr (1%)
11. maj 2026240 kr1 kr (0%)
9. maj 2026239 kr1 kr (0%)
7. maj 2026238 kr2 kr (1%)
17. apr. 2026236 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret