Gå til hovedindhold

ASUS ROG Swift OLED PG32UCDP - OLED-monitor - gaming - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 240 Hz - 1300 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - sort

ASUSComputerskærmeEAN: 4711387416358
Pris fra 7.055 krtil 8.999 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.944 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.599 kr 11. apr.

Sammenlign priser på ASUS ROG Swift OLED PG32UCDP - OLED-monitor - gaming - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 240 Hz - 1300 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7055 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ROG Swift OLED PG32UCDP - OLED-monitor - gaming - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 240 Hz - 1300 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - sort
7.055 kr
Til butik
ASUS ROG Swift OLED PG32UCDP - OLED-monitor - gaming - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 240 Hz - 1300 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Skærme
Farve: 3
Artikel nr.: 90LM0A50-B01370
EAN: 4711387416358
Varenr.: 21237342
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ROG Swift OLED PG32UCDP 32" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz
7.139 kr
Til butik
ASUS ROG Swift OLED PG32UCDP 32" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz billede

Produktinformation

ASUS ROG Swift OLED PG32UCDP - OLED-monitor - gaming - 32" (31.5" til at se) - 3840 x 2160 4K @ 240 Hz - 1300 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90LM0A50-B01370
EAN: 4711387416358
Varenr.: 1002316707
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming skærm ASUS ROG Swift OLED PG32UCDP 32" 4K 240 Hz
-37%8.299 kr
Før 13.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gaming skærm ASUS ROG Swift OLED PG32UCDP 32" 4K 240 Hz billede

Produktinformation

ASUS ROG Swift OLED PG32UCDP - OLED-monitor - gaming - 32" (31.5" til at se) - 3840 x 2160 4K @ 240 Hz - 1300 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - sortGenereltAdaptive-Sync teknologi: AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC CompatibleDiagonal størrelse: 32"Dimensioner (B x D x H): 71.4 cm x 27.4 cm x 57.9 cm - med stander (højeste position)Egenskaber: DelbilledebilledopdelingHDCPFlicker Free-teknologiASUS GameVisual TechnologybilledformatkontrolASUS Extreme Low Motion Blur technologyLow Blue Light-teknologi3-sidet kantløsShadow Boost-teknologiASUS Aura Sync technologyDisplayEnergiklasse: Klasse GEnergiklasse (HDR): Klasse GEnergimærke QR-kode URL: Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2001815Farve: SortFarve support: 1,0737 milliarder farver (10-bit)Farvespektrum: 99% DCI-P3Formatforhold: 16:9Gaming: JaHDR-certificering: DisplayHDR 400 True BlackHDR-format: HDR10Indbygget udstyr: KVM switch, USB 3.2 Gen 1 hubKontrastforhold: 1500000:1Lodret opdateringshastighed: 24 - 480 HzLodret synsvinkel: 178Lysstyrke: 1300 cd/m²OSD sprog: UngarskTjekkiskkroatiskindonesiskthailanskKinesisk (traditionelt)Kinesisk (forenklet)VietnamesiskUkraniskEngelskTys...

Produktspecifikationer

Kategori: Skærme
Vægt: 14g
EAN: 4711387416358
Varenr.: 1862663
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming skærm ASUS ROG Swift OLED PG32UCDP 32" 4K 240 Hz
-37%8.319 kr
Før 13.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
ASUS 32" 4K gamingskærm ROG Swift PG32UCDP
8.490 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS ROG Swift OLED PG32UCDP 32 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz
8.619 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
32" ASUS ROG Swift OLED PG32UCDP - 3840x2160 (4K) - 240Hz - OLED - KVM switch
8.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG Swift OLED PG32UCDP - OLED-monitor - gaming - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 240 Hz - 1300 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG Swift OLED PG32UCDP - OLED-monitor - gaming - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 240 Hz - 1300 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK7.055 kr7.055 krKøb
2CompuMail DK7.139 kr7.139 krKøb
3Boligcenter DK8.299 kr8.299 krKøb
4Vivas DK8.319 kr8.369 krKøb
5Komplett DK8.490 kr8.490 krKøb
6Ultrashop8.619 kr8.619 krKøb
7Proshop DK8.999 kr8.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ROG Swift OLED PG32UCDP - OLED-monitor - gaming - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 240 Hz - 1300 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - sort

PriceData har fulgt prisen på ASUS ROG Swift OLED PG32UCDP - OLED-monitor - gaming - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 240 Hz - 1300 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - sort i 133 dage. Laveste pris i perioden er 6.599 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 8.990 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.338 kr.

Den nuværende pris på 7.055 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 63 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for ASUS ROG Swift OLED PG32UCDP - OLED-monitor - gaming - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 240 Hz - 1300 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for ASUS ROG Swift OLED PG32UCDP - OLED-monitor - gaming - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 240 Hz - 1300 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 20267.055 kr1 kr (0%)
3. jun. 20267.056 kr102 kr (1%)
29. maj 20266.954 kr37 kr (1%)
27. maj 20266.991 kr37 kr (1%)
26. maj 20267.028 kr111 kr (2%)
25. maj 20267.139 kr212 kr (3%)
24. maj 20266.927 kr37 kr (1%)
23. maj 20266.964 kr37 kr (1%)
22. maj 20267.001 kr138 kr (2%)
21. maj 20267.139 kr202 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret