Gå til hovedindhold

ASUS ROG STRIX SCOPE II 96 Wireless RGB Gaming Keyboard ROG NX Snow Switches - White Tastatur - GEEKD.dk

ASUSTastaturerEAN: 4711387487112
Pris fra 971 krtil 1.629 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 658 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASUS ROG STRIX SCOPE II 96 Wireless RGB Gaming Keyboard ROG NX Snow Switches - White Tastatur - GEEKD.dk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 971 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
ASUS ROG Strix Scope II 96 trådløst gaming-tastatur (hvid)
971 kr
Til butik
ASUS ROG Strix Scope II 96 trådløst gaming-tastatur (hvid) billede

Produktinformation

ASUS ROG Strix Scope II 96 trådløst gaming-tastatur (hvid) - RGB, USB/Bluetooth, PBT, mekanisk, tri-mode connection - Spiludstyr Gamingkeyboard

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Spiludstyr
Artikel nr.: 90MP037A-BKNA30
EAN: 4711387487112
Varenr.: 1311082
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ROG Strix Scope II 96 Tastatur Mekanisk Per-tast RGB Trådløs Kablet
1.382 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ROG Strix Scope II 96 Wireless - Gaming Tastatur - Nordisk - Hvid
1.390 kr
Til butik
ASUS ROG Strix Scope II 96 Wireless - Gaming Tastatur - Nordisk - Hvid billede

Produktinformation

Gaming tastatur med RGB, størrelse: 96%-type, PC forbindelse: USB-A, aftageligt tastaturkabel: USB-C, trådløs teknologi: ROG SpeedNova 2.4 GHz / Bluetooth, batteri: x genopladelig, batterilevetid: op til 2 måneder, polling rate: 1000 hz, PBT keycaps, mekanisk ASUS ROG NX Snow linear hot swappable switche, volume hjul, håndledsstøtte, n-key rollover, kompatibilitet: Windows, layout: Nordisk (Dansk - Svensk - Norsk - Finsk) QWERTY, Software: ASUS Armoury Crate, farve: hvid.

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 90MP037A-BKNA30
EAN: 4711387487112
Varenr.: 3279522
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS ROG STRIX SCOPE II 96 Wireless RGB Gaming Keyboard ROG NX Snow Switches - White Tastatur - GEEKD.dk
1.629 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG STRIX SCOPE II 96 Wireless RGB Gaming Keyboard ROG NX Snow Switches - White Tastatur - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG STRIX SCOPE II 96 Wireless RGB Gaming Keyboard ROG NX Snow Switches - White Tastatur - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK971 kr971 krKøb
2CompuMail DK1.382 kr1.382 krKøb
3Proshop DK1.390 kr1.390 krKøb
4Geekd1.629 kr1.629 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ROG STRIX SCOPE II 96 Wireless RGB Gaming Keyboard ROG NX Snow Switches - White Tastatur - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på ASUS ROG STRIX SCOPE II 96 Wireless RGB Gaming Keyboard ROG NX Snow Switches - White Tastatur - GEEKD.dk i 183 dage. Laveste pris i perioden er 799 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 1.399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.322 kr.

Den nuværende pris på 971 kr er 27% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 20 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for ASUS ROG STRIX SCOPE II 96 Wireless RGB Gaming Keyboard ROG NX Snow Switches - White Tastatur - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for ASUS ROG STRIX SCOPE II 96 Wireless RGB Gaming Keyboard ROG NX Snow Switches - White Tastatur - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 2026971 kr411 kr (30%)
13. apr. 20261.382 kr8 kr (1%)
11. apr. 20261.390 kr2 kr (0%)
10. apr. 20261.392 kr7 kr (1%)
9. apr. 20261.399 kr6 kr (0%)
8. apr. 20261.393 kr6 kr (0%)
7. apr. 20261.399 kr6 kr (0%)
4. apr. 20261.393 kr6 kr (0%)
2. apr. 20261.399 kr12 kr (1%)
1. apr. 20261.387 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret