Gå til hovedindhold

ASUS ROG FALCHION RX Low Profile 65% compact wireless gaming keyboard with RX Red Linear switches Tastatur - GEEKD.dk

ASUSTastaturerEAN: 4711387334331
Pris fra 969 krtil 1.490 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 521 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASUS ROG FALCHION RX Low Profile 65% compact wireless gaming keyboard with RX Red Linear switches Tastatur - GEEKD.dk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 969 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
ASUS ROG Falchion RX Low Profile Optical trådløst gamingtastatur(hvid)
969 kr
Til butik
ASUS ROG Falchion RX Low Profile Optical trådløst gamingtastatur(hvid) billede

Produktinformation

ASUS ROG Falchion RX Low Profile Optical trådløst gamingtastatur(hvid) - 65%, tri-mode tilslutning, ABS-tastkapper, RGB, nordisk layout, berøringspanel - Spiludstyr Gamingkeyboard

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Spiludstyr
Artikel nr.: 90MP03EC-BKNA10
EAN: 4711387334331
Varenr.: 1303353
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ROG FALCHION Low Profile RX Optical - ND - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Hvid
999 kr
Til butik
ASUS ROG FALCHION Low Profile RX Optical - ND - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Hvid billede

Produktinformation

Gaming tastatur med RGB, størrelse: 60%-type, PC forbindelse: USB-A, aftageligt tastaturkabel: USB-C, PBT keycaps, mekanisk ASUS ROG RX Optical linear hot swappable switche, n-key rollover, kompatibilitet: Windows, layout: Nordisk (Dansk - Svensk - Norsk - Finsk) QWERTY, farve: hvid.

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 90MP03EC-BKNA10
EAN: 4711387334331
Varenr.: 3222698
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ROG Falchion RX Tastatur Optisk mekanisk Per-tast RGB Trådløs Kablet
1.405 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ASUS ROG Falchion RX trådløst gamingtastatur med lav profil
1.420 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS FALCHION -
1.460 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS ROG FALCHION RX Low Profile 65% compact wireless gaming keyboard with RX Red Linear switches Tastatur - GEEKD.dk
1.490 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG FALCHION RX Low Profile 65% compact wireless gaming keyboard with RX Red Linear switches Tastatur - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG FALCHION RX Low Profile 65% compact wireless gaming keyboard with RX Red Linear switches Tastatur - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK969 kr969 krKøb
2Proshop DK999 kr1.038 krKøb
3CompuMail DK1.405 kr1.405 krKøb
4Teknikproffset DK1.420 kr1.479 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.460 kr1.460 krKøb
6Geekd1.490 kr1.490 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ROG FALCHION RX Low Profile 65% compact wireless gaming keyboard with RX Red Linear switches Tastatur - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på ASUS ROG FALCHION RX Low Profile 65% compact wireless gaming keyboard with RX Red Linear switches Tastatur - GEEKD.dk i 181 dage. Laveste pris i perioden er 969 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 1.147 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.052 kr.

Den nuværende pris på 969 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for ASUS ROG FALCHION RX Low Profile 65% compact wireless gaming keyboard with RX Red Linear switches Tastatur - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for ASUS ROG FALCHION RX Low Profile 65% compact wireless gaming keyboard with RX Red Linear switches Tastatur - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 2026969 kr30 kr (3%)
1. feb. 2026999 kr148 kr (13%)
20. jan. 20261.147 kr1 kr (0%)
2. jan. 20261.146 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret