Gå til hovedindhold

ASUSTeK COMPUTER ASUS ROG STRIX SCOPE II RGB Gaming Keyboard ROG NX Snow Mechanical Switches PBT Keycaps Tastatur - GEEKD.dk

ASUSTeK COMPUTEREAN: 4711387141328
Pris fra 801 krtil 959 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 158 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 749 kr 18. apr.

Sammenlign priser på ASUS ROG STRIX SCOPE II RGB Gaming Keyboard ROG NX Snow Mechanical Switches PBT Keycaps Tastatur - GEEKD.dk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 801 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ROG Strix Scope II NX Tastatur Optisk mekanisk Per-key RGB Kabling
801 kr
Til butik
ASUS ROG Strix Scope II NX Tastatur Optisk mekanisk Per-key RGB Kabling billede

Produktinformation

ASUS ROG Strix Scope II NX - Tastatur - 100% - full size - baggrundsbelyst - tastkontakt: ROG NX Snow - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90MP036A-BKNA01
EAN: 4711387141328
Varenr.: 1001801314
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ROG Strix Scope II NX - Tastatur - 100% - full size - backlit - tastkontakt: ROG NX Snow - sort
816 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASUS ROG Strix Scope II NX - optisk mekanisk gaming-tastatur med per‑tast RGB (full size, sort)
-33%869 kr
Før 1.289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ASUS ROG Strix Scope II NX - optisk mekanisk gaming-tastatur med per‑tast RGB (full size, sort) billede

Produktinformation

ASUS ROG Strix Scope II NX - Tastatur - 100% - full size - baggrundsbelyst - tastkontakt: ROG NX Snow - sortGenereltAftageligt kabel: JaAnti-ghosting: JaBagbelyst: Per-tast RGBBeskyttelse: IP57Bredde: 43.6 cmDybde: 12.9 cmEgenskaber: Numerisk tastaturEnhedstype: TastaturFunktion for genvejstast: ProgrammerbarvolumenbagbelysningskontrolmediekontrollerGaming: JaHåndledsstøtte: JaHøjde: 3.6 cmJusterbar højde: JaNøglekontakttype: ROG NX SnowTastaturteknologi: Optisk mekaniskVægt: 836 gEkspansion / KonnektivitetInterface: USB-C 2.0 (til aftageligt kabel)DiverseFarve: SortKabellængde: 2 mUdstyr inkluderet: HåndfladestøtteUSB-kabelROG-mærkatmellemrumstasthætte med ROG-temaProgrammer & SystemkravInkluderet software: Armoury CrateOS nødvendig: Windows 11...

Produktspecifikationer

Kategori: Tastaturer
Vægt: 1.66g
EAN: 4711387141328
Varenr.: 2138722
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASUS ROG Strix Scope II NX - optisk mekanisk gaming-tastatur med per‑tast RGB (full size, sort)
-32%889 kr
Før 1.309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS ROG STRIX SCOPE II RGB Gaming Keyboard ROG NX Snow Mechanical Switches PBT Keycaps Tastatur - GEEKD.dk
939 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS ROG Strix Scope II NX Tastatur Optisk mekanisk Per-key RGB Kabling
959 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG STRIX SCOPE II RGB Gaming Keyboard ROG NX Snow Mechanical Switches PBT Keycaps Tastatur - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG STRIX SCOPE II RGB Gaming Keyboard ROG NX Snow Mechanical Switches PBT Keycaps Tastatur - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK801 kr801 krKøb
2CS MEGASTORE DK816 kr855 krKøb
3Boligcenter DK869 kr869 krKøb
4Vivas DK889 kr958 krKøb
5Geekd939 kr939 krKøb
6Ultrashop959 kr959 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ROG STRIX SCOPE II RGB Gaming Keyboard ROG NX Snow Mechanical Switches PBT Keycaps Tastatur - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på ASUS ROG STRIX SCOPE II RGB Gaming Keyboard ROG NX Snow Mechanical Switches PBT Keycaps Tastatur - GEEKD.dk i 50 dage. Laveste pris i perioden er 749 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 1.319 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 851 kr.

Den nuværende pris på 801 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for ASUS ROG STRIX SCOPE II RGB Gaming Keyboard ROG NX Snow Mechanical Switches PBT Keycaps Tastatur - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for ASUS ROG STRIX SCOPE II RGB Gaming Keyboard ROG NX Snow Mechanical Switches PBT Keycaps Tastatur - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026801 kr7 kr (1%)
19. maj 2026808 kr6 kr (1%)
17. maj 2026814 kr8 kr (1%)
16. maj 2026806 kr6 kr (1%)
15. maj 2026812 kr6 kr (1%)
14. maj 2026806 kr6 kr (1%)
13. maj 2026812 kr6 kr (1%)
11. maj 2026806 kr6 kr (1%)
9. maj 2026812 kr6 kr (1%)
8. maj 2026806 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret