Gå til hovedindhold

ASUSTeK COMPUTER ASUS ROG Falchion Ace 75 HE - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort

ASUSTeK COMPUTEREAN: 4711636251082
Pris fra 1.250 krtil 1.969 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 719 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASUS ROG Falchion Ace 75 HE - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1250 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Asus ROG Falchion Ace 75 HE Gamingtastatur (sort)
1.250 kr
Til butik
Asus ROG Falchion Ace 75 HE Gamingtastatur (sort) billede

Produktinformation

Asus ROG Falchion Ace 75 HE Gamingtastatur (sort) - ROG Hall-sensor, Rapid Trigger-kontakt, 8000 Hz, seks lags dæmpning - Spiludstyr Gamingkeyboard

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Spiludstyr
Artikel nr.: 90MP047H-BKNA20
EAN: 4711636251082
Varenr.: 1337939
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Asus ROG Falchion Ace 75 HE Tastatur Optisk Mekanisk Kabling Nordisk
1.607 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ROG Falchion Ace - Tastatur - compact
1.898 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASUS ROG Falchion Ace 75 HE mekanisk gaming-tastatur - nordisk, RGB, USB
-17%1.899 kr
Før 2.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ROG Falchion Ace 75 HE - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort
1.899 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASUS ROG Falchion Ace 75 HE mekanisk gaming-tastatur - nordisk, RGB, USB
-17%1.919 kr
Før 2.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Asus ROG Falchion Ace 75 HE Tastatur Optisk Mekanisk Kabling Nordisk
1.969 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG Falchion Ace 75 HE - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG Falchion Ace 75 HE - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK1.250 kr1.250 krKøb
2CompuMail DK1.607 kr1.607 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.898 kr1.898 krKøb
4Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
5Proshop DK1.899 kr1.899 krKøb
6Vivas DK1.919 kr1.988 krKøb
7Ultrashop1.969 kr1.969 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ROG Falchion Ace 75 HE - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort

PriceData har fulgt prisen på ASUS ROG Falchion Ace 75 HE - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort i 113 dage. Laveste pris i perioden er 1.250 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 1.899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.822 kr.

Den nuværende pris på 1.250 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for ASUS ROG Falchion Ace 75 HE - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for ASUS ROG Falchion Ace 75 HE - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 20261.250 kr638 kr (34%)
10. apr. 20261.888 kr11 kr (1%)
9. apr. 20261.899 kr11 kr (1%)
8. apr. 20261.888 kr11 kr (1%)
7. apr. 20261.899 kr11 kr (1%)
3. apr. 20261.888 kr11 kr (1%)
2. apr. 20261.899 kr11 kr (1%)
29. mar. 20261.888 kr11 kr (1%)
10. feb. 20261.899 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret