Gå til hovedindhold

ASUS ROG Azoth - Tastatur - 75 %, hot-swappable - med OLED display - backlit - trådløs - USB, 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - tastkontakt: ROG NX - metalgrå

ASUSTastaturerEAN: 4711081875963
Pris fra 1.199 krtil 2.290 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.091 kr (48% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASUS ROG Azoth - Tastatur - 75 %, hot-swappable - med OLED display - backlit - trådløs - USB, 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - tastkontakt: ROG NX - metalgrå og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1199 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
ASUS ROG Azoth Trådløs DIY Gaming Tastatur (sort)
-43%1.199 kr
Før 2.090 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ASUS ROG Azoth Trådløs DIY Gaming Tastatur (sort) billede

Produktinformation

ASUS ROG Azoth Trådløs DIY Gaming Tastatur (sort) - 75%, OLED-display, ROG NX-kontakter, RGB, Double-shot PBT, Nordisk Layout - Spiludstyr Gamingkeyboard

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Spiludstyr
Artikel nr.: 90MP0316-BKNA01
EAN: 4711081875963
Varenr.: 1243135
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ROG Azoth 75% Wireless DIY Custom RGB - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort
1.199 kr
Til butik
ASUS ROG Azoth 75% Wireless DIY Custom RGB - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort billede

Produktinformation

Premium gaming tastatur med RGB, størrelse: 75%-type, PC forbindelse: USB-A indbygget trevejs-knap til hurtige justeringer Hot-swappable ROG NX mekaniske kontakter: Forsmurte kontakter giver blødere klik og reducerer støj; hurtig aktivering og ROG-tunede kraftkurver sikrer ensartet tasteoplevelse Forbedret skriveoplevelse: Forsmurte stabilisatorer giver mindre friktion og bedre stabilitet for længere taster; slidstærke ROG PBT doubleshot keycaps giver en premium fornemmelse Smøresæt: Indeholder Krytox GPL-205-GD0 smøremiddel og værktøj, perfekt til begyndere i tastatur-DIY Ergonomisk design: To sæt fødder med forskellige højder giver op til tre hældningsmuligheder MacOS-understøttelse: Skift nemt mellem Windows- og MacOS-tilstand...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 90MP0316-BKNA01
EAN: 4711081875963
Varenr.: 3135222
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ROG Azoth Tastatur Mekanisk Per-key RGB Trådløs Kabling
1.402 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ROG Azoth - Tastatur - 75 %, hot-swappable - med OLED display - backlit - trådløs - USB, 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - tastkontakt: ROG NX - metalgrå
1.541 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASUS ROG Azoth - mekanisk 75 % gamingtastatur med per‑tast RGB, trådløs/USB, OLED - metalgrå
-32%1.699 kr
Før 2.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASUS ROG Azoth - mekanisk 75 % gamingtastatur med per‑tast RGB, trådløs/USB, OLED - metalgrå
-32%1.719 kr
Før 2.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS ROG AZOTH 75% Wireless DIY Custom RGB Gaming Keyboard, NX Red Switches, OLED Display, PBT Keyca Tastatur - GEEKD.dk
2.290 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG Azoth - Tastatur - 75 %, hot-swappable - med OLED display - backlit - trådløs - USB, 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - tastkontakt: ROG NX - metalgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG Azoth - Tastatur - 75 %, hot-swappable - med OLED display - backlit - trådløs - USB, 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - tastkontakt: ROG NX - metalgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK1.199 kr1.199 krKøb
2Proshop DK1.199 kr1.199 krKøb
3CompuMail DK1.402 kr1.402 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.541 kr1.541 krKøb
5Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
6Vivas DK1.719 kr1.788 krKøb
7Geekd2.290 kr2.290 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ROG Azoth - Tastatur - 75 %, hot-swappable - med OLED display - backlit - trådløs - USB, 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - tastkontakt: ROG NX - metalgrå

PriceData har fulgt prisen på ASUS ROG Azoth - Tastatur - 75 %, hot-swappable - med OLED display - backlit - trådløs - USB, 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - tastkontakt: ROG NX - metalgrå i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.199 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 2.090 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.917 kr.

Den nuværende pris på 1.199 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 38 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 67 prisændringer for ASUS ROG Azoth - Tastatur - 75 %, hot-swappable - med OLED display - backlit - trådløs - USB, 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - tastkontakt: ROG NX - metalgrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 67 prisændringer for ASUS ROG Azoth - Tastatur - 75 %, hot-swappable - med OLED display - backlit - trådløs - USB, 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - tastkontakt: ROG NX - metalgrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 20261.199 kr880 kr (42%)
1. maj 20262.079 kr4 kr (0%)
30. apr. 20262.075 kr4 kr (0%)
29. apr. 20262.079 kr7 kr (0%)
26. apr. 20262.072 kr2 kr (0%)
25. apr. 20262.070 kr3 kr (0%)
24. apr. 20262.067 kr3 kr (0%)
22. apr. 20262.070 kr5 kr (0%)
18. apr. 20262.075 kr1 kr (0%)
17. apr. 20262.074 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret