Gå til hovedindhold

ASUS ROG Strix Impact III - Mus - optisk - 7 knapper - kablet, trådløs - USB, Bluetooth 5.1, 2.4 GHz - USB ROG Omni trådløs modtager - sort

ASUSEAN: 4711387278161
Pris fra 299 krtil 809 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 510 kr (63% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASUS ROG Strix Impact III - Mus - optisk - 7 knapper - kablet, trådløs - USB, Bluetooth 5.1, 2.4 GHz - USB ROG Omni trådløs modtager - sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 299 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Asus ROG Impact III trådløs gamingmus (sort)
-17%299 kr
Før 362 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Asus ROG Impact III trådløs gamingmus (sort) billede

Produktinformation

Asus ROG Impact III trådløs gamingmus (sort) - 2,4 GHz, Bluetooth 5.1, 36000 DPI, 57 g - Spiludstyr Gamingmus

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Spiludstyr
Artikel nr.: 90MP03D0-BMUA00
EAN: 4711387278161
Varenr.: 1331452
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ROG Strix Impact III - Mus - optisk - 7 knapper - kablet, trådløs - USB, Bluetooth 5.1, 2.4 GHz - USB ROG Omni trådløs modtager - sort
381 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ROG Strix Impact III Optisk Trådløs Kabling Sort
419 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS ROG STRIX Impact III Trådløs (P520) Ambidextrous Gaming Mus - GEEKD.dk
429 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS ROG Strix Impact III Optisk Trådløs Kabling Sort
539 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASUS ROG Strix Impact III Wireless - ambidextrous gamingmus, RF + Bluetooth, 36.000 DPI
-1%789 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASUS ROG Strix Impact III Wireless - ambidextrous gamingmus, RF + Bluetooth, 36.000 DPI
-1%809 kr
Før 819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG Strix Impact III - Mus - optisk - 7 knapper - kablet, trådløs - USB, Bluetooth 5.1, 2.4 GHz - USB ROG Omni trådløs modtager - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG Strix Impact III - Mus - optisk - 7 knapper - kablet, trådløs - USB, Bluetooth 5.1, 2.4 GHz - USB ROG Omni trådløs modtager - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK299 kr299 krKøb
2CS MEGASTORE DK381 kr420 krKøb
3CompuMail DK419 kr419 krKøb
4Geekd429 kr429 krKøb
5Ultrashop539 kr539 krKøb
6Boligcenter DK789 kr789 krKøb
7Vivas DK809 kr888 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ROG Strix Impact III - Mus - optisk - 7 knapper - kablet, trådløs - USB, Bluetooth 5.1, 2.4 GHz - USB ROG Omni trådløs modtager - sort

PriceData har fulgt prisen på ASUS ROG Strix Impact III - Mus - optisk - 7 knapper - kablet, trådløs - USB, Bluetooth 5.1, 2.4 GHz - USB ROG Omni trådløs modtager - sort i 180 dage. Laveste pris i perioden er 299 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 415 kr.

Den nuværende pris på 299 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for ASUS ROG Strix Impact III - Mus - optisk - 7 knapper - kablet, trådløs - USB, Bluetooth 5.1, 2.4 GHz - USB ROG Omni trådløs modtager - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for ASUS ROG Strix Impact III - Mus - optisk - 7 knapper - kablet, trådløs - USB, Bluetooth 5.1, 2.4 GHz - USB ROG Omni trådløs modtager - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026299 kr63 kr (17%)
28. maj 2026362 kr8 kr (2%)
23. maj 2026354 kr6 kr (2%)
22. maj 2026360 kr6 kr (2%)
7. maj 2026354 kr1 kr (0%)
5. maj 2026353 kr1 kr (0%)
2. maj 2026354 kr55 kr (18%)
3. apr. 2026299 kr70 kr (19%)
2. apr. 2026369 kr29 kr (7%)
18. mar. 2026398 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret