Gå til hovedindhold

ASUS ROG Strix Impact III gaming-mus (højrehånd) - USB Type-A, optisk, 12.000 DPI

ASUSMus og trackballsEAN: 4711081810346
Pris fra 354 krtil 649 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 295 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 273 kr 14. maj

Sammenlign priser på ASUS ROG Strix Impact III gaming-mus (højrehånd) - USB Type-A, optisk, 12.000 DPI og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 354 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ROG Strix Impact III - Mus - Optisk - 6 knapper - Sort
354 kr
Til butik
ASUS ROG Strix Impact III - Mus - Optisk - 6 knapper - Sort billede

Produktinformation

Mus, højre- og venstrehåndet, optisk, 6 knapper, kablet, USB 2.0, sort

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Mus
Artikel nr.: 90MP0300-BMUA00
EAN: 4711081810346
Varenr.: 3181832
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ROG Strix Impact III Optisk Kabling Sort
404 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS ROG STRIX Impact III (P518) Ambidextrous Gaming Mouse Mus - GEEKD.dk
443 kr
Til butik
ASUS ROG STRIX Impact III (P518) Ambidextrous Gaming Mouse Mus - GEEKD.dk billede

Produktinformation

ASUS ROG Strix Impact III er en optisk gaming mus, designet til både højre og venstre hånd, som leverer en uovertruffen spiloplevelse. Med en 12000 dpi bevægelsesopløsning kan du forvente høj præcision og hurtige reaktioner under gameplay. Denne mus er ud...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Trådløs Mus
EAN: 4711081810346
Varenr.: 51247828009296
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS ROG Strix Impact III Optisk Kabling Sort
519 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASUS ROG Strix Impact III gaming-mus (højrehånd) - USB Type-A, optisk, 12.000 DPI
629 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASUS ROG Strix Impact III gaming-mus (højrehånd) - USB Type-A, optisk, 12.000 DPI
649 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG Strix Impact III gaming-mus (højrehånd) - USB Type-A, optisk, 12.000 DPI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG Strix Impact III gaming-mus (højrehånd) - USB Type-A, optisk, 12.000 DPI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK354 kr393 krKøb
2CompuMail DK404 kr404 krKøb
3Geekd443 kr443 krKøb
4Ultrashop519 kr519 krKøb
5Boligcenter DK629 kr629 krKøb
6Vivas DK649 kr728 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ROG Strix Impact III gaming-mus (højrehånd) - USB Type-A, optisk, 12.000 DPI

PriceData har fulgt prisen på ASUS ROG Strix Impact III gaming-mus (højrehånd) - USB Type-A, optisk, 12.000 DPI i 182 dage. Laveste pris i perioden er 273 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 381 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 332 kr.

Den nuværende pris på 354 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 30% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for ASUS ROG Strix Impact III gaming-mus (højrehånd) - USB Type-A, optisk, 12.000 DPI. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for ASUS ROG Strix Impact III gaming-mus (højrehånd) - USB Type-A, optisk, 12.000 DPI de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026354 kr20 kr (5%)
21. maj 2026374 kr33 kr (10%)
20. maj 2026341 kr34 kr (11%)
19. maj 2026307 kr31 kr (11%)
15. maj 2026276 kr3 kr (1%)
14. maj 2026273 kr3 kr (1%)
2. maj 2026276 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026277 kr1 kr (0%)
14. apr. 2026276 kr1 kr (0%)
8. apr. 2026277 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret