Gå til hovedindhold

ASUS ROG STRIX GS-BE18000 - Trådløs router 7-port switch - Wi-Fi 7, 1GbE, 2.5GbE Multi-Band

ASUSBroer og routereEAN: 4711387880555
Pris fra 1.990 krtil 2.629 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 639 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASUS ROG STRIX GS-BE18000 - Trådløs router 7-port switch - Wi-Fi 7, 1GbE, 2.5GbE Multi-Band og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1990 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
ASUS ROG Strix GS-BE18000 router
-38%1.990 kr
Før 3.190 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ASUS ROG Strix GS-BE18000 router billede

Produktinformation

ASUS ROG Strix GS-BE18000 router - BE18000, tribånd, 8x2,5 Gb-porte, WiFi 7 - Netværk Routere

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Netværk
Artikel nr.: 90IG09Y0-MO9C00
EAN: 4711387880555
Varenr.: 1326379
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ROG Strix GS-BE18000 Trådløs router
2.194 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS GS-BE18000 -Wi-Fi 7 - 7-Port - DualWAN
-4%2.504 kr
Før 2.621 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ASUS GS-BE18000 -Wi-Fi 7 - 7-Port - DualWAN billede

Produktinformation

Højtydende trådløs router designet til gamere og krævende brugere, som giver lav latenstid ved trådløs og kablet forbindelse til gaming, streaming og intensiv multitasking. Et sæt avancerede netværksværktøjer og QoS-funktioner sikrer stabil ydeevne på flere enheder og forenklet netværksstyring. Enhedstype: Trådløs router Trådløs: IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) Frekvensbånd: 2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz Switch: 7-port integreret Ethernet: 2.5 Gigabit Ethernet Egenskaber: MU-MIMO, beamforming, 320 MHz båndbreddeunderstøttelse Sikkerhed: WPA3 og AiProtection Pro WAN: Dual WAN support Sikrer pålidelig høj gennemstrømning for lav latenstid ved gaming, stabil streaming og lydhør flerbrugerbrug, med forenklet administration og robust sikkerhed, så netværket forbliver stabilt under stor belastning.

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Fraeser
Artikel nr.: 90IG09Y0-MO9C00
EAN: 4711387880555
Varenr.: 3398325
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ROG STRIX GS-BE18000 - Trådløs router 7-port switch - Wi-Fi 7, 1GbE, 2.5GbE Multi-Band
2.516 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Wi-Fi 7 router ASUS ROG Strix GS-BE18000, tri-band 2,4/5/6 GHz, 2,5G LAN, sort
-24%2.599 kr
Før 3.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wi-Fi 7 router ASUS ROG Strix GS-BE18000, tri-band 2,4/5/6 GHz, 2,5G LAN, sort
-23%2.619 kr
Før 3.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS ROG Strix GS-BE18000 Trådløs router
2.629 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG STRIX GS-BE18000 - Trådløs router 7-port switch - Wi-Fi 7, 1GbE, 2.5GbE Multi-Band koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG STRIX GS-BE18000 - Trådløs router 7-port switch - Wi-Fi 7, 1GbE, 2.5GbE Multi-Band koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK1.990 kr1.990 krKøb
2CompuMail DK2.194 kr2.194 krKøb
3Proshop DK2.504 kr2.504 krKøb
4CS MEGASTORE DK2.516 kr2.516 krKøb
5Boligcenter DK2.599 kr2.599 krKøb
6Vivas DK2.619 kr2.688 krKøb
7Ultrashop2.629 kr2.629 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ROG STRIX GS-BE18000 - Trådløs router 7-port switch - Wi-Fi 7, 1GbE, 2.5GbE Multi-Band

PriceData har fulgt prisen på ASUS ROG STRIX GS-BE18000 - Trådløs router 7-port switch - Wi-Fi 7, 1GbE, 2.5GbE Multi-Band i 184 dage. Laveste pris i perioden er 1.990 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 2.932 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.761 kr.

Den nuværende pris på 1.990 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 62 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 79 prisændringer for ASUS ROG STRIX GS-BE18000 - Trådløs router 7-port switch - Wi-Fi 7, 1GbE, 2.5GbE Multi-Band. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 79 prisændringer for ASUS ROG STRIX GS-BE18000 - Trådløs router 7-port switch - Wi-Fi 7, 1GbE, 2.5GbE Multi-Band de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 20261.990 kr298 kr (13%)
1. maj 20262.288 kr11 kr (0%)
30. apr. 20262.299 kr13 kr (1%)
29. apr. 20262.312 kr119 kr (5%)
24. apr. 20262.193 kr24 kr (1%)
22. apr. 20262.169 kr126 kr (5%)
21. apr. 20262.295 kr11 kr (0%)
20. apr. 20262.306 kr129 kr (6%)
19. apr. 20262.177 kr129 kr (6%)
15. apr. 20262.306 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret