Gå til hovedindhold

ASUS ROG RYUJIN III 240 ARGB AiO Liquid Cooler w. 3.5" LCD, 2x120mm ROG ARGB Magnetic Daisy-chainable Fans 2200 RPM PWM Vandkøling - GEEKD.dk

AsusComputer – systemkølingsdeleEAN: 4711387048177
Pris fra 1.695 krtil 2.219 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 524 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 962 kr 3. maj

Sammenlign priser på ASUS ROG RYUJIN III 240 ARGB AiO Liquid Cooler w. 3.5" LCD, 2x120mm ROG ARGB Magnetic Daisy-chainable Fans 2200 RPM PWM Vandkøling - GEEKD.dk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1695 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ROG RYUJIN III 240 ARGB Vandkøler 1-pack Sort 120 mm
1.695 kr
Til butik
ASUS ROG RYUJIN III 240 ARGB Vandkøler 1-pack Sort 120 mm billede

Produktinformation

ASUS ROG RYUJIN III 240 ARGB - Processors flydende kølesystem - med LCD-display - (for: AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket) - kobber - 120 mm

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90RC00K1-M0UAY0
EAN: 4711387048177
Varenr.: 1001150387
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ROG RYUJIN III 240 ARGB - CPU Vandkøling - Max 37 dBA
1.853 kr
Til butik
ASUS ROG RYUJIN III 240 ARGB - CPU Vandkøling - Max 37 dBA billede

Produktinformation

CPU køler, vandkølingssystem, passer til AMD Socket AM4 / AM5 & Intel Socket LGA1150 / LGA1151 / LGA1155 / LGA1156 / LGA1200 / LGA1700 / LGA1851, pumpe: Asetek 8th gen, køler støjniveau: max 29.7 dBA, køler RPM: 450 - 2000 ± 10%, køler CFM: max 71.6, statisk lufttryk: max 3.94 mmH₂O, PWM styret, 279.5mm radiator med 2 x 120mm RGB kølere, 4-pins PWM & 3-pins ARGB tilslutning, inkl kølepasta, indbygget skærm indbygget skærm, sort med RGB (styret af: ASUS AURA)-...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: CPU Koeler
Artikel nr.: 90RC00K1-M0UAY0
EAN: 4711387048177
Varenr.: 3180410
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS ROG RYUJIN III 240 ARGB AiO Liquid Cooler w. 3.5" LCD, 2x120mm ROG ARGB Magnetic Daisy-chainable Fans 2200 RPM PWM Vandkøling - GEEKD.dk
1.945 kr
Til butik
ASUS ROG RYUJIN III 240 ARGB AiO Liquid Cooler w. 3.5" LCD, 2x120mm ROG ARGB Magnetic Daisy-chainable Fans 2200 RPM PWM Vandkøling - GEEKD.dk billede

Produktinformation

ASUS ROG Ryujin III 240 ARGB Processor Alt-i-en væskekøler 12 cm Sort 1 stk ASUS ROG Ryujin III 240 ARGB. Type: Alt-i-en væskekøler, Ventilator diameter: 12 cm. Produktfarve: Sort * Processor Alt-i-en væskekøler 12 cm * Understøttede procesorsokler: LGA 1...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Vandkøling
EAN: 4711387048177
Varenr.: 51247963406672
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS ROG RYUJIN III 240 ARGB Vandkøler 1-pack Sort 120 mm
2.079 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vandkøler til CPU - ASUS ROG Ryujin III 240 ARGB, 240 mm, sort
-21%2.199 kr
Før 2.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vandkøler til CPU - ASUS ROG Ryujin III 240 ARGB, 240 mm, sort
-21%2.219 kr
Før 2.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG RYUJIN III 240 ARGB AiO Liquid Cooler w. 3.5" LCD, 2x120mm ROG ARGB Magnetic Daisy-chainable Fans 2200 RPM PWM Vandkøling - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG RYUJIN III 240 ARGB AiO Liquid Cooler w. 3.5" LCD, 2x120mm ROG ARGB Magnetic Daisy-chainable Fans 2200 RPM PWM Vandkøling - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.695 kr1.695 krKøb
2Proshop DK1.853 kr1.853 krKøb
3Geekd1.945 kr1.945 krKøb
4Ultrashop2.079 kr2.079 krKøb
5Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
6Vivas DK2.219 kr2.298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ROG RYUJIN III 240 ARGB AiO Liquid Cooler w. 3.5" LCD, 2x120mm ROG ARGB Magnetic Daisy-chainable Fans 2200 RPM PWM Vandkøling - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på ASUS ROG RYUJIN III 240 ARGB AiO Liquid Cooler w. 3.5" LCD, 2x120mm ROG ARGB Magnetic Daisy-chainable Fans 2200 RPM PWM Vandkøling - GEEKD.dk i 166 dage. Laveste pris i perioden er 947 kr (registreret d. 17. januar 2026), højeste er 2.325 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.859 kr.

Den nuværende pris på 1.695 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 51% den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for ASUS ROG RYUJIN III 240 ARGB AiO Liquid Cooler w. 3.5" LCD, 2x120mm ROG ARGB Magnetic Daisy-chainable Fans 2200 RPM PWM Vandkøling - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for ASUS ROG RYUJIN III 240 ARGB AiO Liquid Cooler w. 3.5" LCD, 2x120mm ROG ARGB Magnetic Daisy-chainable Fans 2200 RPM PWM Vandkøling - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 20261.695 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.694 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.695 kr2 kr (0%)
8. maj 20261.697 kr41 kr (2%)
7. maj 20261.656 kr532 kr (47%)
6. maj 20261.124 kr162 kr (17%)
3. maj 2026962 kr20 kr (2%)
26. apr. 2026982 kr621 kr (39%)
25. apr. 20261.603 kr191 kr (11%)
23. apr. 20261.794 kr15 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret