Gå til hovedindhold

ASUS ROG RYUO III 240 ARGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1156, LGA1155, LGA1150, LGA1151, AM4, LGA1200, LGA1700, AM5) - kobberbase - 120 mm - sort

ASUSComputer – systemkølingsdeleEAN: 4711081927617
Pris fra 1.464 krtil 1.919 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 455 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 588 kr 5. mar.

Sammenlign priser på ASUS ROG RYUO III 240 ARGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1156, LGA1155, LGA1150, LGA1151, AM4, LGA1200, LGA1700, AM5) - kobberbase - 120 mm - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1464 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ROG RYUO III 240 ARGB Vandkøler 1-pack Sort 120 mm
1.464 kr
Til butik
ASUS ROG RYUO III 240 ARGB Vandkøler 1-pack Sort 120 mm billede

Produktinformation

ASUS ROG RYUO III 240 ARGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1156, LGA1155, LGA1150, LGA1151, AM4, LGA1200, LGA1700, AM5) - kobberbase - 120 mm - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90RC00J1-M0UAY0
EAN: 4711081927617
Varenr.: 1000806713
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ROG RYUO III 240 ARGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1156, LGA1155, LGA1150, LGA1151, AM4, LGA1200, LGA1700, AM5) - kobberbase - 120 mm - sort
1.573 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ROG RYUO III 240 ARGB - CPU Vandkøling - Max 36 dBA
1.573 kr
Til butik
ASUS ROG RYUO III 240 ARGB - CPU Vandkøling - Max 36 dBA billede

Produktinformation

CPU køler, vandkølingssystem, passer til AMD Socket AM4 / AM5 & Intel Socket LGA1150 / LGA1151 / LGA1155 / LGA1156 / LGA1200 / LGA1700 / LGA1851, pumpe: Asetek 8th gen, køler støjniveau: max 36.45 dBA, køler RPM: - max 2200 ± 10%, køler CFM: max 70.07, statisk lufttryk: max 3.88 mmH₂O, PWM styret, 279.5mm radiator med 2 x 120mm RGB kølere, 4-pins PWM & 3-pins ARGB tilslutning, inkl kølepasta, sort med RGB (styret af: ASUS AURA)-...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: CPU Koeler
Artikel nr.: 90RC00J1-M0UAY0
EAN: 4711081927617
Varenr.: 3142499
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS ROG RYUO III 240 ARGB Processors flydende kølesystem 1-pack Sort 120 mm Vandkøling - GEEKD.dk
1.700 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vandkøler til CPU ASUS ROG Ryuo III 240 ARGB - 240 mm, sort
-5%1.899 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vandkøler til CPU ASUS ROG Ryuo III 240 ARGB - 240 mm, sort
-5%1.919 kr
Før 2.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG RYUO III 240 ARGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1156, LGA1155, LGA1150, LGA1151, AM4, LGA1200, LGA1700, AM5) - kobberbase - 120 mm - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG RYUO III 240 ARGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1156, LGA1155, LGA1150, LGA1151, AM4, LGA1200, LGA1700, AM5) - kobberbase - 120 mm - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.464 kr1.464 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.573 kr1.573 krKøb
3Proshop DK1.573 kr1.573 krKøb
4Geekd1.700 kr1.700 krKøb
5Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
6Vivas DK1.919 kr1.998 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ROG RYUO III 240 ARGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1156, LGA1155, LGA1150, LGA1151, AM4, LGA1200, LGA1700, AM5) - kobberbase - 120 mm - sort

PriceData har fulgt prisen på ASUS ROG RYUO III 240 ARGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1156, LGA1155, LGA1150, LGA1151, AM4, LGA1200, LGA1700, AM5) - kobberbase - 120 mm - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 588 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 1.527 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.227 kr.

Den nuværende pris på 1.464 kr er 19% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 71 prisændringer for ASUS ROG RYUO III 240 ARGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1156, LGA1155, LGA1150, LGA1151, AM4, LGA1200, LGA1700, AM5) - kobberbase - 120 mm - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 71 prisændringer for ASUS ROG RYUO III 240 ARGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1156, LGA1155, LGA1150, LGA1151, AM4, LGA1200, LGA1700, AM5) - kobberbase - 120 mm - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 20261.464 kr60 kr (4%)
15. maj 20261.524 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.525 kr2 kr (0%)
5. maj 20261.527 kr54 kr (4%)
2. maj 20261.473 kr3 kr (0%)
29. apr. 20261.470 kr49 kr (3%)
25. apr. 20261.421 kr49 kr (4%)
22. apr. 20261.372 kr49 kr (3%)
21. apr. 20261.421 kr49 kr (4%)
19. apr. 20261.372 kr49 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret