Gå til hovedindhold

ASUS ROG RYUJIN III 360 ARBG EXTREME AiO Liquid Cooler w. 3.5" LCD, Asetek Emma Gen8 V2 pump, magnetic ROG ARGB fans Vandkøling - GEEKD.dk

ASUSComputer – systemkølingsdeleEAN: 4711387715253
Pris fra 2.349 krtil 3.319 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 970 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASUS ROG RYUJIN III 360 ARBG EXTREME AiO Liquid Cooler w. 3.5" LCD, Asetek Emma Gen8 V2 pump, magnetic ROG ARGB fans Vandkøling - GEEKD.dk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2349 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ROG RYUJIN III 360 ARGB EXTREME - CPU Vandkøling
-6%2.349 kr
Før 2.511 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ASUS ROG RYUJIN III 360 ARGB EXTREME - CPU Vandkøling billede

Produktinformation

CPU køler, vandkølingssystem, passer til AMD Socket AM4 / AM5 & Intel Socket LGA1150 / LGA1151 / LGA1155 / LGA1156 / LGA1200 / LGA1700 / LGA1851, pumpe: Asetek 8th V2 gen, køler støjniveau: max 36 dBA, køler RPM: 0 - 2800 ± 10%, køler CFM: max 89.73, statisk lufttryk: max 5.15 mmH₂O, PWM styret, 399mm radiator med 3 x 120mm RGB kølere, 4-pins PWM & 3-pins ARGB tilslutning, inkl kølepasta, indbygget skærm indbygget skærm, sort med RGB (styret af: ASUS AURA)- Asetek Emma Gen8 V2 pump with a 3-phase motor delivers ultimate cooling performance, higher flow and lower impedance...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: CPU Koeler
Artikel nr.: 90RC0131-M0EAY0
EAN: 4711387715253
Varenr.: 3304231
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Asus ROG Ryujin III 360 ARGB Extreme Køler (sort)
2.367 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ROG Ryujin III 360 Argb Extreme Intel/AMD Vandkøler
2.595 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS ROG RYUJIN III 360 ARBG EXTREME AiO Liquid Cooler w. 3.5" LCD, Asetek Emma Gen8 V2 pump, magnetic ROG ARGB fans Vandkøling - GEEKD.dk
2.983 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vandkøler til PC ASUS ROG Ryujin III 360 ARGB Extreme 120 mm - sort
-8%3.299 kr
Før 3.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vandkøler til PC ASUS ROG Ryujin III 360 ARGB Extreme 120 mm - sort
-8%3.319 kr
Før 3.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG RYUJIN III 360 ARBG EXTREME AiO Liquid Cooler w. 3.5" LCD, Asetek Emma Gen8 V2 pump, magnetic ROG ARGB fans Vandkøling - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG RYUJIN III 360 ARBG EXTREME AiO Liquid Cooler w. 3.5" LCD, Asetek Emma Gen8 V2 pump, magnetic ROG ARGB fans Vandkøling - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.349 kr2.349 krKøb
2Komplett DK2.367 kr2.367 krKøb
3CompuMail DK2.595 kr2.595 krKøb
4Geekd2.983 kr2.983 krKøb
5Boligcenter DK3.299 kr3.299 krKøb
6Vivas DK3.319 kr3.398 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ROG RYUJIN III 360 ARBG EXTREME AiO Liquid Cooler w. 3.5" LCD, Asetek Emma Gen8 V2 pump, magnetic ROG ARGB fans Vandkøling - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på ASUS ROG RYUJIN III 360 ARBG EXTREME AiO Liquid Cooler w. 3.5" LCD, Asetek Emma Gen8 V2 pump, magnetic ROG ARGB fans Vandkøling - GEEKD.dk i 183 dage. Laveste pris i perioden er 2.100 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 2.805 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.680 kr.

Den nuværende pris på 2.349 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 66 prisændringer for ASUS ROG RYUJIN III 360 ARBG EXTREME AiO Liquid Cooler w. 3.5" LCD, Asetek Emma Gen8 V2 pump, magnetic ROG ARGB fans Vandkøling - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 66 prisændringer for ASUS ROG RYUJIN III 360 ARBG EXTREME AiO Liquid Cooler w. 3.5" LCD, Asetek Emma Gen8 V2 pump, magnetic ROG ARGB fans Vandkøling - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20262.349 kr18 kr (1%)
4. maj 20262.367 kr231 kr (9%)
3. maj 20262.598 kr48 kr (2%)
2. maj 20262.550 kr1 kr (0%)
1. maj 20262.549 kr1 kr (0%)
30. apr. 20262.550 kr1 kr (0%)
29. apr. 20262.549 kr1 kr (0%)
28. apr. 20262.548 kr35 kr (1%)
26. apr. 20262.583 kr33 kr (1%)
25. apr. 20262.550 kr39 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret