Gå til hovedindhold

Gaming mus ASUS ROG Keris Wireless AimPoint - højrehåndet, RF/Bluetooth/USB-C, optisk, 36.000 DPI

AsusEAN: 4711081762331
Pris fra 637 krtil 1.049 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 412 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 564 kr 9. maj

Sammenlign priser på Gaming mus ASUS ROG Keris Wireless AimPoint - højrehåndet, RF/Bluetooth/USB-C, optisk, 36.000 DPI og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 637 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ROG Keris Wireless AimPoint Optisk Trådløs Kabling Sort
637 kr
Til butik
ASUS ROG Keris Wireless AimPoint Optisk Trådløs Kabling Sort billede

Produktinformation

ASUS ROG Keris Wireless AimPoint - Mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 5 knapper - trådløs, kablet - 2.4 GHz, USB 2.0, Bluetooth 5.1 - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90MP02V0-BMUA00
EAN: 4711081762331
Varenr.: 1000896171
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS ROG KERIS Wireless AimPoint Black Gaming Mouse Mus - GEEKD.dk
819 kr
Til butik
ASUS ROG KERIS Wireless AimPoint Black Gaming Mouse Mus - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Formål Spil Enhedsgrænseflade RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C Bevægelsesdetekteringsteknologi Optisk Knapper type Trykte knapper Rulle type Hjul Antal knapper 5 Bevægelsesopløsning 36000 dpi Musens sporingshastighed 650 tomme/sek. Brugerdefinerbar be...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Trådløs Mus
EAN: 4711081762331
Varenr.: 44022484599021
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming mus ASUS ROG Keris Wireless AimPoint - højrehåndet, RF/Bluetooth/USB-C, optisk, 36.000 DPI
1.029 kr
Til butik
Gaming mus ASUS ROG Keris Wireless AimPoint - højrehåndet, RF/Bluetooth/USB-C, optisk, 36.000 DPI billede

Produktinformation

Præcis gaming mus til konkurrence og hverdagsbrugASUS ROG Keris Wireless AimPoint er en let og præcis gaming mus til højrehåndede spillere. Den optiske sensor med op til 36.000 DPI og en polling rate på 1.000 Hz giver sikker tracking, mens 2,4 GHz, Bluetooth 5.1 og USB Type‑C giver fleksibel tilslutning til både stationær og bærbar. Musen har et stilrent sort design med justerbar RGB‑belysning i grøn, rød og blå.Designet til komfort og ydeevneMed kun 75 g og ergonomisk form ligger musen behageligt i hånden under lange sessioner. Hovedknapperne er trykknapper med holdbarhed på op til 70 mio. klik, og scrollhjulet giver sikker vertikal scrolling. Du kan skifte mellem 4 opløsningsniveauer og programmere 5 knapper, så musen passer til din spillestil.Fleksibel strøm og tilslutningBrug den trådløst via 2,4 GHz eller Bluetooth, eller tilslut via USB Type‑C, som også lader den indbyggede batteriløsning. USB Power Delivery understøttes, og kablet er 2 m for fri bevægelse.Formfaktor: HøjrehåndSensor: Optisk, op til 36.000 DPITilslutning: RF trådløs (2,4 GHz), Bluetooth 5.1, USB Type‑CKnapper: 5 programmerbare, holdbarhed 70 mio. klikPolling rate: 1.000 HzMaks. acceleration: 50 G, sporing 650 ipsBelysning: RGB i grøn, rød og blåMål (H × B × D): 3,9 × 6,2 × 11,8 cmVægt: 75 gStrøm: Indbygget batteri eller kabel, USB PD understøttetKompatibilitet: Windows 10/11...

Produktspecifikationer

Mærke: Asus
Kategori: Computer mus
Vægt: 0.28g
EAN: 4711081762331
Varenr.: 1974655
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming mus ASUS ROG Keris Wireless AimPoint - højrehåndet, RF/Bluetooth/USB-C, optisk, 36.000 DPI
1.049 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gaming mus ASUS ROG Keris Wireless AimPoint - højrehåndet, RF/Bluetooth/USB-C, optisk, 36.000 DPI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gaming mus ASUS ROG Keris Wireless AimPoint - højrehåndet, RF/Bluetooth/USB-C, optisk, 36.000 DPI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK637 kr637 krKøb
2Geekd819 kr819 krKøb
3Boligcenter DK1.029 kr1.029 krKøb
4Vivas DK1.049 kr1.128 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gaming mus ASUS ROG Keris Wireless AimPoint - højrehåndet, RF/Bluetooth/USB-C, optisk, 36.000 DPI

PriceData har fulgt prisen på Gaming mus ASUS ROG Keris Wireless AimPoint - højrehåndet, RF/Bluetooth/USB-C, optisk, 36.000 DPI i 180 dage. Laveste pris i perioden er 514 kr (registreret d. 25. december 2025), højeste er 819 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 685 kr.

Den nuværende pris på 637 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Gaming mus ASUS ROG Keris Wireless AimPoint - højrehåndet, RF/Bluetooth/USB-C, optisk, 36.000 DPI. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Gaming mus ASUS ROG Keris Wireless AimPoint - højrehåndet, RF/Bluetooth/USB-C, optisk, 36.000 DPI de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026637 kr12 kr (2%)
13. maj 2026649 kr85 kr (15%)
9. maj 2026564 kr106 kr (16%)
26. apr. 2026670 kr4 kr (1%)
15. mar. 2026674 kr78 kr (10%)
11. mar. 2026752 kr1 kr (0%)
9. mar. 2026753 kr1 kr (0%)
4. mar. 2026754 kr3 kr (0%)
26. feb. 2026757 kr243 kr (47%)
25. dec. 2025514 kr305 kr (37%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret