Gå til hovedindhold

ASUS ROG Keris II Ace - 4K Wireless - Gaming Mus - Optisk - 5 knapper - Hvid

ASUSMus og trackballsEAN: 4711387394618
Pris fra 1.057 krtil 1.519 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 462 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 699 kr 2. maj

Sammenlign priser på ASUS ROG Keris II Ace - 4K Wireless - Gaming Mus - Optisk - 5 knapper - Hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1057 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ROG Keris II Ace Optisk Trådløs Kabling Hvid
1.057 kr
Til butik
ASUS ROG Keris II Ace Optisk Trådløs Kabling Hvid billede

Produktinformation

ASUS ROG Keris II Ace - Mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 7 knapper - trådløs, kablet - USB, 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - USB ROG Omni trådløs modtager - hvid

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90MP03N0-BMUA10
EAN: 4711387394618
Varenr.: 1002190955
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ROG Keris II Ace - 4K Wireless - Gaming Mus - Optisk - 5 knapper - Hvid
1.113 kr
Til butik
ASUS ROG Keris II Ace - 4K Wireless - Gaming Mus - Optisk - 5 knapper - Hvid billede

Produktinformation

Trådløs gaming mus, kablet tilslutning: USB-A med aftageligt USB-C længde 1.8 meter, trådløs teknologi: SpeedNova 2.4 GHz og Bluetooth BLE, batteri: genopladelig, batterilevetid (op til): 90 timer, polling rate: 125 - 4000 (8000 in wired mode) Hz opdatering, optisk sensor - ASUS ROG AimPoint Pro med 100 - 42000 dpi (med justerbar dpi knap), 5 knapper, scroll hjul, kan bruges af højrehåndet, vægt: 54 gram, kompatibilitet: Windows, hvid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Mus
Artikel nr.: 90MP03N0-BMUA10
EAN: 4711387394618
Varenr.: 3250659
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS ROG Keris II Ace Optisk Trådløs Kabling Hvid
1.299 kr
Til butik
ASUS ROG Keris II Ace Optisk Trådløs Kabling Hvid billede

Produktinformation

ASUS ROG Keris II Ace Optisk Trådløs Mus - Hvid Oplev den ultimative gamer-oplevelse med ASUS ROG Keris II Ace, en optisk trådløs mus designet til præcision og hastighed. Med sit ergonomiske design og avancerede teknologi giver denne mus uovertruffen komf...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tastaturer & Mus
EAN: 4711387394618
Varenr.: 77810
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS ROG KERIS II Trådløs ACE AimPoint Moonlight Hvid Gaming Mus - GEEKD.dk
1.299 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming mus ASUS ROG Keris II Ace Wireless - hvid, højre hånd, 42.000 DPI
1.499 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming mus ASUS ROG Keris II Ace Wireless - hvid, højre hånd, 42.000 DPI
1.519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG Keris II Ace - 4K Wireless - Gaming Mus - Optisk - 5 knapper - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG Keris II Ace - 4K Wireless - Gaming Mus - Optisk - 5 knapper - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.057 kr1.057 krKøb
2Proshop DK1.113 kr1.113 krKøb
3Ultrashop1.299 kr1.299 krKøb
4Geekd1.299 kr1.299 krKøb
5Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
6Vivas DK1.519 kr1.598 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ROG Keris II Ace - 4K Wireless - Gaming Mus - Optisk - 5 knapper - Hvid

PriceData har fulgt prisen på ASUS ROG Keris II Ace - 4K Wireless - Gaming Mus - Optisk - 5 knapper - Hvid i 177 dage. Laveste pris i perioden er 699 kr (registreret d. 9. januar 2026), højeste er 1.083 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 923 kr.

Den nuværende pris på 1.057 kr er 15% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for ASUS ROG Keris II Ace - 4K Wireless - Gaming Mus - Optisk - 5 knapper - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for ASUS ROG Keris II Ace - 4K Wireless - Gaming Mus - Optisk - 5 knapper - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.057 kr358 kr (51%)
2. maj 2026699 kr173 kr (20%)
25. apr. 2026872 kr6 kr (1%)
20. apr. 2026878 kr3 kr (0%)
2. apr. 2026881 kr182 kr (26%)
1. mar. 2026699 kr215 kr (24%)
22. feb. 2026914 kr6 kr (1%)
18. feb. 2026908 kr20 kr (2%)
15. feb. 2026888 kr20 kr (2%)
9. feb. 2026908 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret