Gå til hovedindhold

ASUS ProArt LC 360 AiO Liquid Cooler with 3x120mm Alphacool Apex Stealth Metal Power Fans Vandkøling - GEEKD.dk

ASUSComputer – systemkølingsdeleEAN: 4711387583616
Pris fra 949 krtil 2.419 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.470 kr (61% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 929 kr 11. apr.

Sammenlign priser på ASUS ProArt LC 360 AiO Liquid Cooler with 3x120mm Alphacool Apex Stealth Metal Power Fans Vandkøling - GEEKD.dk og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 949 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ProArt LC 360 - CPU Vandkøling - Max 40 dBA
-37%949 kr
Før 1.515 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ASUS ProArt LC 360 - CPU Vandkøling - Max 40 dBA billede

Produktinformation

CPU køler, vandkølingssystem, passer til AMD Socket AM4 / AM5 & Intel Socket LGA1150 / LGA1151 / LGA1155 / LGA1156 / LGA1200 / LGA1700 / LGA1851, køler støjniveau: max 39.5 dBA, køler RPM: - max 3000 ± 10%, køler CFM: max 68.99, PWM styret, 394mm radiator med 3 x 120mm kølere, 4-pins PWM & 3-pins ARGB tilslutning, inkl kølepasta, sort-...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: CPU Koeler
Artikel nr.: 90RC0120-M0UAY0
EAN: 4711387583616
Varenr.: 3290512
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
ASUS ProArt 360 AiO Køler (sort)
1.490 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ProArt LC 360 Vandkøler 1-pack Sort 120 mm
1.645 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS ProArt LC 360 AiO Liquid Cooler with 3x120mm Alphacool Apex Stealth Metal Power Fans Vandkøling - GEEKD.dk
1.936 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Proart Lc 360 Aio Væskekøler Sort
1.999 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS ProArt LC 360 Vandkøler 1-pack Sort 120 mm
2.019 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASUS ProArt LC 360 - væskekøler til processor, 360 mm, 3×120 mm - sort
-4%2.399 kr
Før 2.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASUS ProArt LC 360 - væskekøler til processor, 360 mm, 3×120 mm - sort
-4%2.419 kr
Før 2.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ProArt LC 360 AiO Liquid Cooler with 3x120mm Alphacool Apex Stealth Metal Power Fans Vandkøling - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ProArt LC 360 AiO Liquid Cooler with 3x120mm Alphacool Apex Stealth Metal Power Fans Vandkøling - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK949 kr988 krKøb
2Komplett DK1.490 kr1.490 krKøb
3CompuMail DK1.645 kr1.645 krKøb
4Geekd1.936 kr1.936 krKøb
5Dustin DK1.999 kr2.085,25 krKøb
6Ultrashop2.019 kr2.019 krKøb
7Boligcenter DK2.399 kr2.399 krKøb
8Vivas DK2.419 kr2.498 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ProArt LC 360 AiO Liquid Cooler with 3x120mm Alphacool Apex Stealth Metal Power Fans Vandkøling - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på ASUS ProArt LC 360 AiO Liquid Cooler with 3x120mm Alphacool Apex Stealth Metal Power Fans Vandkøling - GEEKD.dk i 153 dage. Laveste pris i perioden er 929 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 1.699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.547 kr.

Den nuværende pris på 949 kr er 39% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 36% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for ASUS ProArt LC 360 AiO Liquid Cooler with 3x120mm Alphacool Apex Stealth Metal Power Fans Vandkøling - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for ASUS ProArt LC 360 AiO Liquid Cooler with 3x120mm Alphacool Apex Stealth Metal Power Fans Vandkøling - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026949 kr541 kr (36%)
7. maj 20261.490 kr11 kr (1%)
21. apr. 20261.479 kr550 kr (59%)
11. apr. 2026929 kr550 kr (37%)
20. mar. 20261.479 kr43 kr (3%)
10. mar. 20261.522 kr573 kr (60%)
24. feb. 2026949 kr706 kr (43%)
23. feb. 20261.655 kr1 kr (0%)
21. feb. 20261.654 kr1 kr (0%)
20. feb. 20261.653 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret