Gå til hovedindhold

ASUS NUC 13 PRO RNUC13ANHI500002I - Barebone - mini PC 1 x Core i5 1340P / op til 4.6 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2 - sort

ASUSComputerkomponenterEAN: 4711387502730
Pris fra 3.942 krtil 4.025 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 83 kr (2% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.502 kr 5. apr.

Sammenlign priser på ASUS NUC 13 PRO RNUC13ANHI500002I - Barebone - mini PC 1 x Core i5 1340P / op til 4.6 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2 - sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3942 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS NUC 13 PRO RNUC13ANHI500002I - Barebone - mini PC 1 x Core i5 1340P / op til 4.6 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2 - sort
3.942 kr
Til butik
ASUS NUC 13 PRO RNUC13ANHI500002I - Barebone - mini PC 1 x Core i5 1340P / op til 4.6 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2 - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Barebone
Farve: 2
Artikel nr.: 90AR00C1-M000B0
EAN: 4711387502730
Varenr.: 20716001
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS NUC 13 Pro Kit - Core i5-1340P
3.942 kr
Til butik
ASUS NUC 13 Pro Kit - Core i5-1340P billede

Produktinformation

Mini PC der leverer kompakt, konfigurerbar ydeevne til brugere, der har brug for et barebone-system til at tilføje hukommelse og lager, samtidig med at de får fordel af integreret grafik og moderne kablet og trådløs forbindelse. Processor: Intel Core i5 (13. Gen) 1340P 1.9 GHz (op til 4.6 GHz, 12-core) Hukommelse: 0 GB installeret / 64 GB maks. DDR4 SDRAM Lagring: Ingen HDD / SATA controller Grafik: Intel Iris Xe Graphics Netværk: 802.11a, Wi‑Fi 5, 802.11b/g/n, Wi‑Fi 6E, 1GbE, 2.5GbE, Bluetooth 5.2 Operativsystem: Intet operativsystem Den kompakte størrelse og barebone-design gør det nemt at opgradere komponenter til specifikke opgaver, samtidig med at pålidelig kablet og trådløs forbindelse og integreret grafik understøtter daglig produktivitet.

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Stationaer Mini PC Barebone
Artikel nr.: 90AR00C1-M000B0
EAN: 4711387502730
Varenr.: 3252647
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Nuc 13 Pro Core I5 1340p Tall 1340p Barebone
3.999 kr
Til butik
Asus Nuc 13 Pro Core I5 1340p Tall 1340p Barebone billede

Produktinformation

Det kompakte nano-chassis sparer plads på skrivebordet og passer i trange arbejdsområder 13. generation Core i5, 12 kerner og 16 tråde til problemfri multitasking Dual-channel DDR4 op til 64 GB, med NVMe- og SATA-muligheder for opgradering Iris Xe-grafik, HDMI 2.1 og Thunderbolt 4, understøtter 8K-output og op til 4 skærme Barebone-kit, tilføj RAM, NVMe- eller SATA-drev, OS, mus, tastatur og skærm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Barebone
Artikel nr.: 90AR00C1-M000B0
EAN: 4711387502730
Varenr.: 5020003500
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS NUC 13 PRO RNUC13ANHI500002I Mini PC Core i5 I5-1340P 0GB 0GB Intel Iris Xe Graphics No-OS
4.025 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 13 PRO RNUC13ANHI500002I - Barebone - mini PC 1 x Core i5 1340P / op til 4.6 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 13 PRO RNUC13ANHI500002I - Barebone - mini PC 1 x Core i5 1340P / op til 4.6 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK3.942 kr3.942 krKøb
2Proshop DK3.942 kr3.942 krKøb
3Dustin DK3.999 kr4.085,25 krKøb
4CompuMail DK4.025 kr4.025 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS NUC 13 PRO RNUC13ANHI500002I - Barebone - mini PC 1 x Core i5 1340P / op til 4.6 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2 - sort

PriceData har fulgt prisen på ASUS NUC 13 PRO RNUC13ANHI500002I - Barebone - mini PC 1 x Core i5 1340P / op til 4.6 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2 - sort i 175 dage. Laveste pris i perioden er 3.340 kr (registreret d. 17. januar 2026), højeste er 3.942 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.589 kr.

Den nuværende pris på 3.942 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for ASUS NUC 13 PRO RNUC13ANHI500002I - Barebone - mini PC 1 x Core i5 1340P / op til 4.6 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2 - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for ASUS NUC 13 PRO RNUC13ANHI500002I - Barebone - mini PC 1 x Core i5 1340P / op til 4.6 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2 - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20263.942 kr98 kr (3%)
25. maj 20263.844 kr26 kr (1%)
22. maj 20263.818 kr121 kr (3%)
20. maj 20263.697 kr25 kr (1%)
16. maj 20263.672 kr2 kr (0%)
13. maj 20263.670 kr12 kr (0%)
12. maj 20263.658 kr12 kr (0%)
10. maj 20263.670 kr25 kr (1%)
9. maj 20263.645 kr47 kr (1%)
8. maj 20263.598 kr32 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret