Gå til hovedindhold

ASRock Steel Legend 360 LCD AIO vandkøler - Hvid (Intel/AMD)

ASRockEAN: 4711581493568
Pris fra 1.182 krtil 1.289 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 107 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.138 kr 23. maj

Sammenlign priser på ASRock Steel Legend 360 LCD AIO vandkøler - Hvid (Intel/AMD) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1182 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASRock Steel Legend 360 LCD Intel/AMD Vandkøler Hvid
1.182 kr
Til butik
ASRock Steel Legend 360 LCD Intel/AMD Vandkøler Hvid billede

Produktinformation

ASRock Steel Legend 360 LCD - Processors flydende kølesystem - (for: AM4, LGA1700, AM5, LGA1851) - 120 mm - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Artikel nr.: 90-ASLA36-WAAGA5
EAN: 4711581493568
Varenr.: 1003883090
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASRock Steel Legend 360 LCD White | AiO-Wasserkühlung
1.204 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASRock Steel Legend 360 LCD AIO vandkøler - Hvid (Intel/AMD)
-33%1.209 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASRock Steel Legend 360 LCD AIO vandkøler - Hvid (Intel/AMD)
-32%1.229 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASRock Steel Legend 360 LCD Intel/AMD Vandkøler Hvid
1.289 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock Steel Legend 360 LCD AIO vandkøler - Hvid (Intel/AMD) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock Steel Legend 360 LCD AIO vandkøler - Hvid (Intel/AMD) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.182 kr1.182 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.204 kr1.204 krKøb
3Boligcenter DK1.209 kr1.209 krKøb
4Vivas DK1.229 kr1.298 krKøb
5Ultrashop1.289 kr1.289 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASRock Steel Legend 360 LCD AIO vandkøler - Hvid (Intel/AMD)

PriceData har fulgt prisen på ASRock Steel Legend 360 LCD AIO vandkøler - Hvid (Intel/AMD) i 67 dage. Laveste pris i perioden er 1.138 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 1.361 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.210 kr.

Den nuværende pris på 1.182 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for ASRock Steel Legend 360 LCD AIO vandkøler - Hvid (Intel/AMD). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for ASRock Steel Legend 360 LCD AIO vandkøler - Hvid (Intel/AMD) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.182 kr36 kr (3%)
1. jun. 20261.146 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.145 kr9 kr (1%)
28. maj 20261.154 kr1 kr (0%)
26. maj 20261.155 kr13 kr (1%)
25. maj 20261.142 kr9 kr (1%)
24. maj 20261.151 kr13 kr (1%)
23. maj 20261.138 kr8 kr (1%)
22. maj 20261.146 kr9 kr (1%)
21. maj 20261.155 kr12 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret