Gå til hovedindhold

ASRock Steel Legend SL-850GW - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - Cybenetics Platinum - AC 100-240 V - 850 Watt - hvid stål

ASRockComputer – strømforsyningerEAN: 4710483949067
Pris fra 898 krtil 1.149 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 251 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASRock Steel Legend SL-850GW - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - Cybenetics Platinum - AC 100-240 V - 850 Watt - hvid stål og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 898 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Asrock SL-850GW Strømforsyning 850Watt 80+ Gold Hvid
898 kr
Til butik
Asrock SL-850GW Strømforsyning 850Watt 80+ Gold Hvid billede

Produktinformation

Asrock SL-850GW - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 Watt - Europa - Hvid

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Artikel nr.: 90-UXS085-GFEABA
EAN: 4710483949067
Varenr.: 1002837710
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASRock Steel Legend SL-850GW - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - Cybenetics Platinum - AC 100-240 V - 850 Watt - hvid stål
1.010 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Strømforsyning PC ASRock SL-850GW 850 W 80+ Gold - hvid
-19%1.039 kr
Før 1.289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Strømforsyning PC ASRock SL-850GW 850 W 80+ Gold - hvid
-19%1.059 kr
Før 1.309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASRock SL-850GW Strømforsyning - 850 Watt - 135 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified
1.116 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Asrock SL-850GW Strømforsyning 850Watt 80+ Gold Hvid
1.149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock Steel Legend SL-850GW - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - Cybenetics Platinum - AC 100-240 V - 850 Watt - hvid stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock Steel Legend SL-850GW - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - Cybenetics Platinum - AC 100-240 V - 850 Watt - hvid stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK898 kr898 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.010 kr1.010 krKøb
3Boligcenter DK1.039 kr1.039 krKøb
4Vivas DK1.059 kr1.128 krKøb
5Proshop DK1.116 kr1.116 krKøb
6Ultrashop1.149 kr1.149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASRock Steel Legend SL-850GW - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - Cybenetics Platinum - AC 100-240 V - 850 Watt - hvid stål

PriceData har fulgt prisen på ASRock Steel Legend SL-850GW - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - Cybenetics Platinum - AC 100-240 V - 850 Watt - hvid stål i 187 dage. Laveste pris i perioden er 898 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 1.189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.008 kr.

Den nuværende pris på 898 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 10 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for ASRock Steel Legend SL-850GW - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - Cybenetics Platinum - AC 100-240 V - 850 Watt - hvid stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for ASRock Steel Legend SL-850GW - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - Cybenetics Platinum - AC 100-240 V - 850 Watt - hvid stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026898 kr19 kr (2%)
26. apr. 2026917 kr73 kr (7%)
13. apr. 2026990 kr9 kr (1%)
11. apr. 2026981 kr8 kr (1%)
10. apr. 2026989 kr4 kr (0%)
9. apr. 2026985 kr5 kr (1%)
8. apr. 2026990 kr54 kr (6%)
13. feb. 2026936 kr40 kr (4%)
30. jan. 2026976 kr18 kr (2%)
29. jan. 2026958 kr19 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret