Gå til hovedindhold

ASRock H810M-H Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX

ASRockBundkortEAN: 4711581490833
Pris fra 611 krtil 649 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 38 kr (6% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 509 kr 22. maj

Sammenlign priser på ASRock H810M-H Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 611 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Asrock H810M-H DDR5 LGA1851 MATX
611 kr
Til butik
Asrock H810M-H DDR5 LGA1851 MATX billede

Produktinformation

ASRock H810M-H - LGA1851 - SATA 3 - USB 3.2 - GB-LAN - DDR5 - Gigabit-LAN (90-MXBSZ0-A0UAYZ)

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Artikel nr.: 90-MXBSZ0-A0UAYZ
EAN: 4711581490833
Varenr.: 1003391889
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASRock H810M-H Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX
613 kr
Til butik
ASRock H810M-H Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: Micro-ATX, Intel LGA1851 socket, Intel H810 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR5-5600 2 x DIMM slots (Intel XMP support), lagrings tilslutninger: 4 x SATA-600 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 1 type A, skærm tilslutning: 1 x HDMI 2.1, Realtek RTL8111H 1 Gigabit netværk (LAN), AMD Vega Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek ALC897 HD Audio (8-kanaler) lydkort, ASRock Polychrome SYNC software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: 90-MXBSZ0-A0UAYZ
EAN: 4711581490833
Varenr.: 3409120
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort ASRock H810M-H DDR5 LGA1851 mATX
-16%619 kr
Før 739 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort ASRock H810M-H DDR5 LGA1851 mATX
-16%639 kr
Før 759 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Asrock H810M-H DDR5 LGA1851 MATX
649 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock H810M-H Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock H810M-H Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK611 kr611 krKøb
2Proshop DK613 kr652 krKøb
3Boligcenter DK619 kr619 krKøb
4Vivas DK639 kr708 krKøb
5Ultrashop649 kr649 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASRock H810M-H Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX

PriceData har fulgt prisen på ASRock H810M-H Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX i 115 dage. Laveste pris i perioden er 509 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 625 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 562 kr.

Den nuværende pris på 611 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 43 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for ASRock H810M-H Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for ASRock H810M-H Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026611 kr1 kr (0%)
30. maj 2026610 kr2 kr (0%)
29. maj 2026612 kr3 kr (0%)
27. maj 2026609 kr1 kr (0%)
26. maj 2026610 kr2 kr (0%)
24. maj 2026612 kr3 kr (0%)
23. maj 2026609 kr100 kr (20%)
22. maj 2026509 kr29 kr (5%)
19. maj 2026538 kr4 kr (1%)
18. maj 2026542 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret