Gå til hovedindhold

ASRock Challenger CL-650B - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.52/ EPS12V - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 650 Watt

ASRockComputer – strømforsyningerEAN: 4710483948077
Pris fra 459 krtil 589 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 130 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 424 kr 25. apr.

Sammenlign priser på ASRock Challenger CL-650B - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.52/ EPS12V - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 650 Watt og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 459 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASROCK Challenger CL-650B Netzteil 650W 80+ Bronze
459 kr
Til butik
ASROCK Challenger CL-650B Netzteil 650W 80+ Bronze billede

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Artikel nr.: 90-UXC065-BNEAAA
EAN: 4710483948077
Varenr.: 1003055731
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASRock Challenger CL-650B - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.52/ EPS12V - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 650 Watt
499 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASRock CL-650B Strømforsyning - 650 Watt - 120 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Ja
499 kr
Til butik
ASRock CL-650B Strømforsyning - 650 Watt - 120 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Ja billede

Produktinformation

Strømforsyning ( intern ), ATX standard: ATX12V 2.52, 80 plus Bronze, 120mm blæser sleeve bearing leje, kabler: 2 x 8 (6+2) pins til grafikkort / 4 x 5 pins SATA / 2 x 4 pins Molex / 1 x 24 pins ATX / 1 x 4+4 pins CPU, tynde kabler, farve: sort, 650 watt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Kategori: Stroemforsyning
Artikel nr.: 90-UXC065-BNEAAA
EAN: 4710483948077
Varenr.: 3332121
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Strømforsyning Asrock Challenger Bronze 650W (CL-650B)
-3%569 kr
Før 589 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Strømforsyning Asrock Challenger Bronze 650W (CL-650B)
-3%589 kr
Før 609 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock Challenger CL-650B - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.52/ EPS12V - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 650 Watt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock Challenger CL-650B - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.52/ EPS12V - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 650 Watt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK459 kr459 krKøb
2CS MEGASTORE DK499 kr538 krKøb
3Proshop DK499 kr538 krKøb
4Boligcenter DK569 kr569 krKøb
5Vivas DK589 kr668 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASRock Challenger CL-650B - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.52/ EPS12V - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 650 Watt

PriceData har fulgt prisen på ASRock Challenger CL-650B - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.52/ EPS12V - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 650 Watt i 182 dage. Laveste pris i perioden er 424 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 573 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 472 kr.

Den nuværende pris på 459 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for ASRock Challenger CL-650B - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.52/ EPS12V - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 650 Watt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for ASRock Challenger CL-650B - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.52/ EPS12V - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 650 Watt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026459 kr3 kr (1%)
31. maj 2026462 kr2 kr (0%)
28. maj 2026460 kr2 kr (0%)
27. maj 2026462 kr1 kr (0%)
25. maj 2026463 kr1 kr (0%)
24. maj 2026462 kr1 kr (0%)
23. maj 2026463 kr1 kr (0%)
22. maj 2026462 kr2 kr (0%)
16. maj 2026460 kr2 kr (0%)
14. maj 2026458 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret