Gå til hovedindhold

ASRock Challenger CL-850G - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 Watt

ASRockComputer – strømforsyningerEAN: 4710483948350
Pris fra 573 krtil 789 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 216 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASRock Challenger CL-850G - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 Watt og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 573 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Asrock Challenger CL-850G Strømforsyning 850Watt
573 kr
Til butik
Asrock Challenger CL-850G Strømforsyning 850Watt billede

Produktinformation

Asrock Challenger CL-850G - Strømforsyning (intern) - ATX 3.1 12V / EPS12V - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 Watt

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Artikel nr.: 90-UXC085-GNEAAA
EAN: 4710483948350
Varenr.: 1003055735
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASRock Challenger CL-850G - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 Watt
620 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASRock CL-850G Strømforsyning - 850 Watt - 120 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified
678 kr
Til butik
ASRock CL-850G Strømforsyning - 850 Watt - 120 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified billede

Produktinformation

Strømforsyning ( intern ), ATX standard: ATX12V 3.1, 80 plus Gold, 120mm blæser sleeve bearing leje, kabler: 4 x 8 (6+2) pins til grafikkort / 1 x 12V-2x6 pins til grafikkort (PCI Express 5.1 ready) / 4 x 5 pins SATA / 2 x 4 pins Molex / 1 x 24 pins ATX / 2 x 4+4 pins CPU, tynde kabler, farve: sort, 850 watt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Kategori: Stroemforsyning
Artikel nr.: 90-UXC085-GNEAAA
EAN: 4710483948350
Varenr.: 3332125
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Asrock Challenger CL-850G Strømforsyning 850Watt
739 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Strømforsyning ASRock Challenger Gold 850W CL-850G
-6%769 kr
Før 819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Strømforsyning ASRock Challenger Gold 850W CL-850G
-6%789 kr
Før 839 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock Challenger CL-850G - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 Watt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock Challenger CL-850G - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 Watt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK573 kr573 krKøb
2CS MEGASTORE DK620 kr659 krKøb
3Proshop DK678 kr717 krKøb
4Ultrashop739 kr739 krKøb
5Boligcenter DK769 kr769 krKøb
6Vivas DK789 kr868 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASRock Challenger CL-850G - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 Watt

PriceData har fulgt prisen på ASRock Challenger CL-850G - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 Watt i 182 dage. Laveste pris i perioden er 573 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 677 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 640 kr.

Den nuværende pris på 573 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for ASRock Challenger CL-850G - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 Watt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for ASRock Challenger CL-850G - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 Watt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026573 kr14 kr (2%)
16. maj 2026587 kr12 kr (2%)
9. maj 2026599 kr13 kr (2%)
1. maj 2026612 kr12 kr (2%)
25. apr. 2026624 kr41 kr (6%)
23. apr. 2026665 kr21 kr (3%)
22. apr. 2026644 kr44 kr (7%)
18. apr. 2026600 kr13 kr (2%)
11. apr. 2026613 kr12 kr (2%)
4. apr. 2026625 kr15 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret