Gå til hovedindhold

ASRock CL-750G Strømforsyning - 750 Watt - 130 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified

ASRockComputer – strømforsyningerEAN: 4710483948282
Pris fra 639 krtil 749 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 110 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 524 kr 13. maj

Sammenlign priser på ASRock CL-750G Strømforsyning - 750 Watt - 130 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 639 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Asrock Challenger CL-750G Strømforsyning 850Watt
639 kr
Til butik
Asrock Challenger CL-750G Strømforsyning 850Watt billede

Produktinformation

Asrock Challenger CL-750G - Strømforsyning (intern) - ATX 3.1 12V / EPS12V - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 750 Watt

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Artikel nr.: 90-UXC075-GNEAAA
EAN: 4710483948282
Varenr.: 1003055734
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASRock CL-750G Strømforsyning - 750 Watt - 130 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified
659 kr
Til butik
ASRock CL-750G Strømforsyning - 750 Watt - 130 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified billede

Produktinformation

Strømforsyning ( intern ), ATX standard: ATX12V 3.1, 80 plus Gold, 120mm blæser sleeve bearing leje, kabler: 2 x 8 (6+2) pins til grafikkort / 1 x 12V-2x6 pins til grafikkort (PCI Express 5.1 ready) / 4 x 5 pins SATA / 2 x 4 pins Molex / 1 x 24 pins ATX / 2 x 4+4 pins CPU, tynde kabler, farve: sort, 750 watt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Kategori: Stroemforsyning
Artikel nr.: 90-UXC075-GNEAAA
EAN: 4710483948282
Varenr.: 3332124
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Strømforsyning ASRock Challenger CL-750G - 750 W, ATX 3.1, 80 PLUS Gold
-8%709 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Strømforsyning ASRock Challenger CL-750G - 750 W, ATX 3.1, 80 PLUS Gold
-8%729 kr
Før 789 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Asrock Challenger CL-750G Strømforsyning 850Watt
749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock CL-750G Strømforsyning - 750 Watt - 130 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock CL-750G Strømforsyning - 750 Watt - 130 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK639 kr639 krKøb
2Proshop DK659 kr698 krKøb
3Boligcenter DK709 kr709 krKøb
4Vivas DK729 kr798 krKøb
5Ultrashop749 kr749 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASRock CL-750G Strømforsyning - 750 Watt - 130 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified

PriceData har fulgt prisen på ASRock CL-750G Strømforsyning - 750 Watt - 130 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified i 164 dage. Laveste pris i perioden er 524 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 668 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 609 kr.

Den nuværende pris på 639 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 19% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for ASRock CL-750G Strømforsyning - 750 Watt - 130 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for ASRock CL-750G Strømforsyning - 750 Watt - 130 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026639 kr7 kr (1%)
31. maj 2026646 kr6 kr (1%)
30. maj 2026652 kr9 kr (1%)
29. maj 2026661 kr7 kr (1%)
24. maj 2026668 kr63 kr (10%)
22. maj 2026605 kr18 kr (3%)
20. maj 2026587 kr55 kr (9%)
18. maj 2026642 kr21 kr (3%)
17. maj 2026621 kr13 kr (2%)
16. maj 2026608 kr34 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret