Gå til hovedindhold

ASRock Challenger CL-750B - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.52/ EPS12V - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 750 Watt

ASRockComputer – strømforsyningerEAN: 4710483948213
Pris fra 437 krtil 699 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 262 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASRock Challenger CL-750B - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.52/ EPS12V - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 750 Watt og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 437 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Asrock Challenger CL-750B Strømforsyning 850Watt
437 kr
Til butik
Asrock Challenger CL-750B Strømforsyning 850Watt billede

Produktinformation

Asrock Challenger CL-750B - Strømforsyning (intern) - ATX 12V / EPS12V - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 750 Watt

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Artikel nr.: 90-UXC075-BNEAAA
EAN: 4710483948213
Varenr.: 1003055733
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASRock Challenger CL-750B - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.52/ EPS12V - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 750 Watt
483 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Asrock Challenger CL-750B Strømforsyning 850Watt
559 kr
Til butik
Asrock Challenger CL-750B Strømforsyning 850Watt billede

Produktinformation

Asrock Challenger CL-750B Strømforsyning 850W Opgrader dit system med Asrock Challenger CL-750B strømforsyning, der leverer en stabil og pålidelig 850W effekt til dit gaming-setup. Denne strømforsyning er designet til at imødekomme kravene fra både spil...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Kategori: Strømforsyning (PSU)
EAN: 4710483948213
Varenr.: 83013
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASRock CL-750B Strømforsyning - 750 Watt - 120 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Ja
603 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Strømforsyning ATX ASRock Challenger Bronze 750 W (CL-750B)
-1%679 kr
Før 689 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Strømforsyning ATX ASRock Challenger Bronze 750 W (CL-750B)
-1%699 kr
Før 709 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock Challenger CL-750B - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.52/ EPS12V - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 750 Watt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock Challenger CL-750B - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.52/ EPS12V - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 750 Watt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK437 kr437 krKøb
2CS MEGASTORE DK483 kr522 krKøb
3Ultrashop559 kr559 krKøb
4Proshop DK603 kr642 krKøb
5Boligcenter DK679 kr679 krKøb
6Vivas DK699 kr778 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASRock Challenger CL-750B - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.52/ EPS12V - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 750 Watt

PriceData har fulgt prisen på ASRock Challenger CL-750B - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.52/ EPS12V - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 750 Watt i 180 dage. Laveste pris i perioden er 437 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 864 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 559 kr.

Den nuværende pris på 437 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for ASRock Challenger CL-750B - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.52/ EPS12V - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 750 Watt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for ASRock Challenger CL-750B - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.52/ EPS12V - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 750 Watt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026437 kr8 kr (2%)
21. maj 2026445 kr12 kr (3%)
14. maj 2026457 kr10 kr (2%)
7. maj 2026467 kr10 kr (2%)
29. apr. 2026477 kr10 kr (2%)
23. apr. 2026487 kr10 kr (2%)
22. apr. 2026497 kr54 kr (12%)
16. apr. 2026443 kr11 kr (2%)
9. apr. 2026454 kr10 kr (2%)
2. apr. 2026464 kr10 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret