Gå til hovedindhold

ASRock B860I Lightning WiFi Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Mini-ITX

ASRockBundkortEAN: 4711581490420
Pris fra 1.532 krtil 2.119 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 587 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.375 kr 2. mar.

Sammenlign priser på ASRock B860I Lightning WiFi Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Mini-ITX og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1532 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASRock Phantom Gaming B860I Lightning WiFi Mini ITX LGA1851 sokkel Intel B860
1.532 kr
Til butik
ASRock Phantom Gaming B860I Lightning WiFi Mini ITX LGA1851 sokkel Intel B860 billede

Produktinformation

ASRock Phantom Gaming B860I Lightning WiFi - Bundkort - mini ITX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - 2.5 Gigabit LAN, Bluetooth, Wi-Fi 6E - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Artikel nr.: 90-MXBRZ-A0UAYZ
EAN: 4711581490420
Varenr.: 1002951787
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASRock B860I Lightning WiFi Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Mini-ITX
1.769 kr
Til butik
ASRock B860I Lightning WiFi Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Mini-ITX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: Mini-ITX, Intel LGA1851 socket, Intel B860 chipset, 1 x PCI-Express 5.0 x16, Dual DDR5-5600 2 x DIMM slots (Intel XMP support), lagrings tilslutninger: 3 x SATA-600 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 5.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 2 type A & C (med ThunderBolt), skærm tilslutning: 1 x HDMI 2.1 / 1 x ThunderBolt 4, Realtek RTL8125BG 2.5 Gigabit netværk (LAN), WiFi 6E & Bluetooth 5.3, Intel Xe Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek ALC1220 HD Audio (8-kanaler) lydkort, ASRock Polychrome SYNC software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: 90-MXBRZ0-A0UAYZ
EAN: 4711581490420
Varenr.: 3325888
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASRock Phantom Gaming B860I Lightning WiFi Mini ITX LGA1851 sokkel Intel B860
1.879 kr
Til butik
ASRock Phantom Gaming B860I Lightning WiFi Mini ITX LGA1851 sokkel Intel B860 billede

Produktinformation

ASRock Phantom Gaming B860I Lightning WiFi Mini ITX Oplev den imponerende ASRock Phantom Gaming B860I Lightning WiFi Mini ITX bundkort, designet til gamers og entusiaster, der ønsker kraft og ydeevne i et kompakt format. Med LGA1851 sokkel og Intel B860...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Kategori: Bundkort
EAN: 4711581490420
Varenr.: 99877
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASRock B860I Lightning WiFi bundkort - Mini‑ITX, Intel LGA 1851
-9%2.099 kr
Før 2.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASRock B860I Lightning WiFi bundkort - Mini‑ITX, Intel LGA 1851
-9%2.119 kr
Før 2.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock B860I Lightning WiFi Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Mini-ITX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock B860I Lightning WiFi Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Mini-ITX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.532 kr1.532 krKøb
2Proshop DK1.769 kr1.769 krKøb
3Ultrashop1.879 kr1.879 krKøb
4Boligcenter DK2.099 kr2.099 krKøb
5Vivas DK2.119 kr2.198 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASRock B860I Lightning WiFi Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Mini-ITX

PriceData har fulgt prisen på ASRock B860I Lightning WiFi Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Mini-ITX i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.375 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 1.628 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.517 kr.

Den nuværende pris på 1.532 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 44 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 85 prisændringer for ASRock B860I Lightning WiFi Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Mini-ITX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 85 prisændringer for ASRock B860I Lightning WiFi Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Mini-ITX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 20261.532 kr7 kr (0%)
7. maj 20261.525 kr5 kr (0%)
5. maj 20261.530 kr6 kr (0%)
22. apr. 20261.524 kr1 kr (0%)
20. apr. 20261.523 kr5 kr (0%)
19. apr. 20261.518 kr29 kr (2%)
18. apr. 20261.489 kr100 kr (7%)
15. apr. 20261.389 kr3 kr (0%)
14. apr. 20261.392 kr1 kr (0%)
13. apr. 20261.393 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret