Gå til hovedindhold

ASRock B760M-H/M.2 - motherboard - micro ATX - LGA1700 Socket - B760 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX

ASRockBundkortEAN: 4710483943485
Pris fra 637 krtil 819 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 182 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 424 kr 7. apr.

Sammenlign priser på ASRock B760M-H/M.2 - motherboard - micro ATX - LGA1700 Socket - B760 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 637 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Asrock B760M-HDV/M.2 - mATX DDR5 LGA1700
637 kr
Til butik
Asrock B760M-HDV/M.2 - mATX DDR5 LGA1700 billede

Produktinformation

ASRock B760M-HDV/M.2 - Bundkort - micro-ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Artikel nr.: 90-MXBMJ0-A0UAYZ
EAN: 4710483943485
Varenr.: 1001571768
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASRock B760M-H/M.2 - motherboard - micro ATX - LGA1700 Socket - B760 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX
648 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ASRock B760M-H/M.2 - mATX DDR5 LGA1700
728 kr
Til butik
ASRock B760M-H/M.2 - mATX DDR5 LGA1700 billede

Produktinformation

Audio: HD Audio (8-kanaler), Chipsættype: Intel B760, Kompatible processorer: (understøtter 12./13. og 14. Generation Intel Core / Pentium Gold / Celeron), LAN: 2.5 Gigabit Ethernet, Lagringsporte: 4 x SATA-600 (RAID), 1 x Hyper M.2, 1 x Ultra M.2, Max RAM-størrelse: 96 GB, Processor-socket: 1 x LGA1700 sokkel, Produktbeskrivelse: ASRock B760M-HDV/M.2 - bundkort - micro-ATX - LGA1700 sokkel - B760, Produkttype: Bundkort - micro-ATX, RAM understøttet: 2 DIMM slots - DDR5, ikke-ECC, ECC (drift i ikke-ECC tilstand), ikke bufferet, USB / FireWire porte: 1 x USB-C 3.2 Gen 1 + 3 x USB 3.2 Gen 1 + 2 x USB 2.0 + (2 x USB 3.2 Gen 1 + 4 x USB 2.0 via samlekasser).

Produktspecifikationer

Mærke: ASROCK
Kategori: Bundkort
EAN: 4710483943485
Varenr.: C62733
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort ASRock B760M-HDV/M.2 - mATX DDR5 LGA1700
-5%739 kr
Før 779 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort ASRock B760M-HDV/M.2 - mATX DDR5 LGA1700
-5%759 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Asrock B760M-H/M.2 - mATX DDR5 LGA1700 - Bundkort - GEEKD.dk
763 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Asrock B760M-HDV/M.2 - mATX DDR5 LGA1700
819 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock B760M-H/M.2 - motherboard - micro ATX - LGA1700 Socket - B760 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock B760M-H/M.2 - motherboard - micro ATX - LGA1700 Socket - B760 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK637 kr637 krKøb
2Proshop DK648 kr687 krKøb
3Teknikproffset DK728 kr787 krKøb
4Boligcenter DK739 kr739 krKøb
5Vivas DK759 kr828 krKøb
6Geekd763 kr763 krKøb
7Ultrashop819 kr819 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASRock B760M-H/M.2 - motherboard - micro ATX - LGA1700 Socket - B760 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX

PriceData har fulgt prisen på ASRock B760M-H/M.2 - motherboard - micro ATX - LGA1700 Socket - B760 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX i 181 dage. Laveste pris i perioden er 424 kr (registreret d. 7. april 2026), højeste er 755 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 620 kr.

Den nuværende pris på 637 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 64 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 89 prisændringer for ASRock B760M-H/M.2 - motherboard - micro ATX - LGA1700 Socket - B760 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 89 prisændringer for ASRock B760M-H/M.2 - motherboard - micro ATX - LGA1700 Socket - B760 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026637 kr1 kr (0%)
20. maj 2026636 kr37 kr (6%)
19. maj 2026599 kr7 kr (1%)
18. maj 2026592 kr5 kr (1%)
16. maj 2026587 kr3 kr (1%)
15. maj 2026590 kr1 kr (0%)
14. maj 2026589 kr7 kr (1%)
13. maj 2026596 kr1 kr (0%)
12. maj 2026595 kr8 kr (1%)
10. maj 2026587 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret