Gå til hovedindhold

Inter-Tech Argus APS-720W - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.31 - AC 115/230 V - 720 Watt - aktiv PFC

Pris fra 274 krtil 379 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 105 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Argus APS-720W - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.31 - AC 115/230 V - 720 Watt - aktiv PFC og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 274 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Argus APS-720W 720Watt
274 kr
Til butik
Argus APS-720W 720Watt billede

Produktinformation

Argus APS-720W - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.31 - AC 115/230 V - 720 watt - aktiv PFC

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 88882119
EAN: 4260133126039
Varenr.: 988795009
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Argus APS-720W - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.31 - AC 115/230 V - 720 Watt - aktiv PFC
304 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Strømforsyning ATX - Inter-Tech Argus APS-720W, 720 W, aktiv PFC
-3%329 kr
Før 339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Strømforsyning ATX - Inter-Tech Argus APS-720W, 720 W, aktiv PFC billede

Produktinformation

Argus APS-720W - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.31 - AC 115/230 V - 720 Watt - aktiv PFCGenereltEnhedstype: Strømforsyning - aktiv Power Factor Correction (PFC) - internPSU formfaktor: ATXSpecifikationsoverensstemmelse: ATX12V 2.31StrømenhedDetaljer om strømudgangskonnektorer: 1 x strøm 24 pin ATX med aftagelig 4 pin sektion | 1 x strøm 8 pin +12 V med aftagelig 4 pin sektion | 2 x 8 pin PCI Express-strøm med aftagelig 2 pin sektion | 4 x 15 pin Serial ATA strøm | 4 x 4-PIN intern strøm | 1 x 4-PIN mini-strømforsyningsforbEffektivitet: 82%Indgangspænding: AC 115/230 VNødvendig frekvens: 47 - 63 HzOutput Current: +12V1 - 30 A | +12V2 - 30 A | +3.3V - 18 A | +5V - 15 A | -12V - 0.3 A | +5VSB - 3 AStrømkapacitet: 720 WattUdgangspænding: +3.3+5±12 VDiverseEgenskaber: Beskyttelse mod overstrømkortslutnings beskyttelsetermisk beskyttelseKølesystem: 120 mm ventilatorOverensstemmelsesstandarder: FCCRoHSWEEEUdstyr inkluderet: KabelbåndProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 2 årMål og vægtBredde: 15 cmDybde: 14 cmHøjde: 8.6 cmVægt: 1.41 kgMål & vægt (forsendels...

Produktspecifikationer

Mærke: Inter-Tech
Kategori: Strømforsyninger
Vægt: 1.57g
EAN: 4260133126039
Varenr.: 1809912
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Inter-Tech Argus APS-720W Strømforsyning - 720 Watt - 120 mm - ATX - 80 Plus
333 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Argus APS-720W Strømforsyning 720Watt PSU - GEEKD.dk
343 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Strømforsyning ATX - Inter-Tech Argus APS-720W, 720 W, aktiv PFC
-3%349 kr
Før 359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Argus APS-720W 720Watt
379 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Argus APS-720W - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.31 - AC 115/230 V - 720 Watt - aktiv PFC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Argus APS-720W - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.31 - AC 115/230 V - 720 Watt - aktiv PFC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK274 kr274 krKøb
2CS MEGASTORE DK304 kr343 krKøb
3Boligcenter DK329 kr329 krKøb
4Proshop DK333 kr372 krKøb
5Geekd343 kr343 krKøb
6Vivas DK349 kr418 krKøb
7Ultrashop379 kr379 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Argus APS-720W - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.31 - AC 115/230 V - 720 Watt - aktiv PFC

PriceData har fulgt prisen på Argus APS-720W - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.31 - AC 115/230 V - 720 Watt - aktiv PFC i 136 dage. Laveste pris i perioden er 274 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 312 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 305 kr.

Den nuværende pris på 274 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Argus APS-720W - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.31 - AC 115/230 V - 720 Watt - aktiv PFC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Argus APS-720W - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.31 - AC 115/230 V - 720 Watt - aktiv PFC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026274 kr34 kr (11%)
27. maj 2026308 kr4 kr (1%)
26. maj 2026312 kr3 kr (1%)
25. maj 2026309 kr2 kr (1%)
24. maj 2026307 kr3 kr (1%)
23. maj 2026310 kr2 kr (1%)
22. maj 2026308 kr3 kr (1%)
21. maj 2026311 kr2 kr (1%)
20. maj 2026309 kr2 kr (1%)
19. maj 2026307 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret