Gå til hovedindhold

Inter-Tech Argus APS-620W - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.31 - AC 115/230 V - 620 Watt - aktiv PFC

Pris fra 266 krtil 339 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 73 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 257 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Argus APS-620W - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.31 - AC 115/230 V - 620 Watt - aktiv PFC og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 266 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Argus APS-620W 620Watt
266 kr
Til butik
Argus APS-620W 620Watt billede

Produktinformation

Argus APS-620W - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.31 - AC 115/230 V - 620 watt - aktiv PFC

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 88882118
EAN: 4260133126022
Varenr.: 988795008
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Argus APS-620W - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.31 - AC 115/230 V - 620 Watt - aktiv PFC
271 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Strømforsyning ATX 620 W - Argus APS-620W
289 kr
Til butik
Strømforsyning ATX 620 W - Argus APS-620W billede

Produktinformation

Argus APS-620W - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.31 - AC 115/230 V - 620 Watt - aktiv PFCGenereltEnhedstype: Strømforsyning - aktiv Power Factor Correction (PFC) - internPSU formfaktor: ATXSpecifikationsoverensstemmelse: ATX12V 2.31StrømenhedDetaljer om strømudgangskonnektorer: 1 x strøm 24 pin ATX med aftagelig 4 pin sektion | 1 x strøm 8 pin +12 V med aftagelig 4 pin sektion | 1 x 8 pin PCI Express-strøm med aftagelig 2 pin sektion | 4 x 15 pin Serial ATA strøm | 4 x 4-PIN intern strøm | 1 x 4-PIN mini-strømforsyningsforbEffektivitet: 82%Indgangspænding: AC 115/230 VNødvendig frekvens: 47 - 63 HzOutput Current: +12V1 - 30 A | +12V2 - 30 A | +3.3V - 18 A | +5V - 15 A | -12V - 0.3 A | +5VSB - 3 AStrømkapacitet: 620 WattUdgangspænding: +3.3+5±12 VDiverseEgenskaber: Beskyttelse mod overstrømkortslutnings beskyttelsetermisk beskyttelseKølesystem: 120 mm ventilatorOverensstemmelsesstandarder: FCCRoHSWEEEUdstyr inkluderet: KabelbåndProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 2 årMål og vægtBredde: 15 cmDybde: 14 cmHøjde: 8.6 cmVægt: 1.28 kgMål & vægt (forsendels...

Produktspecifikationer

Mærke: Inter-Tech
Kategori: Strømforsyninger
Vægt: 1.48g
EAN: 4260133126022
Varenr.: 1809883
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Inter-Tech Argus APS-620W Strømforsyning - 620 Watt - 120 mm - ATX - 80 Plus
302 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Strømforsyning ATX 620 W - Argus APS-620W
309 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Argus APS-620W Strømforsyning 620Watt PSU - GEEKD.dk
-39%312 kr
Før 513 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Argus APS-620W 620Watt
339 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Argus APS-620W - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.31 - AC 115/230 V - 620 Watt - aktiv PFC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Argus APS-620W - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.31 - AC 115/230 V - 620 Watt - aktiv PFC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK266 kr266 krKøb
2CS MEGASTORE DK271 kr310 krKøb
3Boligcenter DK289 kr289 krKøb
4Proshop DK302 kr341 krKøb
5Vivas DK309 kr378 krKøb
6Geekd312 kr312 krKøb
7Ultrashop339 kr339 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Argus APS-620W - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.31 - AC 115/230 V - 620 Watt - aktiv PFC

PriceData har fulgt prisen på Argus APS-620W - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.31 - AC 115/230 V - 620 Watt - aktiv PFC i 136 dage. Laveste pris i perioden er 255 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 270 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 263 kr.

Den nuværende pris på 266 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Argus APS-620W - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.31 - AC 115/230 V - 620 Watt - aktiv PFC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Argus APS-620W - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.31 - AC 115/230 V - 620 Watt - aktiv PFC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026266 kr2 kr (1%)
29. maj 2026264 kr2 kr (1%)
26. maj 2026266 kr2 kr (1%)
25. maj 2026264 kr4 kr (1%)
24. maj 2026268 kr2 kr (1%)
23. maj 2026266 kr2 kr (1%)
22. maj 2026264 kr3 kr (1%)
21. maj 2026267 kr1 kr (0%)
20. maj 2026266 kr2 kr (1%)
19. maj 2026264 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret