Gå til hovedindhold

ARCTIC F12 Fan 1-pack Sort 120 mm Kabinet Blæser - GEEKD.dk

Pris fra 29 krtil 69 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (58% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 22 kr 2. apr.

Sammenlign priser på ARCTIC F12 Fan 1-pack Sort 120 mm Kabinet Blæser - GEEKD.dk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC-blæser ARCTIC F12 120 mm - sort (1-pack)
-51%29 kr
Før 59 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PC-blæser ARCTIC F12 120 mm - sort (1-pack) billede

Produktinformation

ARCTIC F12 - Indsats med blæser - 120 mm - sortGenereltBredde: 12 cmDybde: 12 cmFarve: SortHøjde: 2.5 cmProdukttype: Indsats med blæserVægt: 107 gVarmeafleder & blæserBlæser diameter: 120 mmBlæser med kugleleje: Strømningsdynamisk lejeBlæser-højde: 25 mmLuftstrøm: 53 kfmOmdrejningshastighed: 1350 o/minRated Strøm: 0.12 ARated Voltage: 12 VStart Voltage: 2.7 VStik: 3-pin stikStøjniveau: 0.3 SoneProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti: - 6 år...

Produktspecifikationer

Mærke: Arctic
Kategori: Harddisk blæser og kølere
Vægt: 0.14g
EAN: 4895213702942
Varenr.: 1848827
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ARCTIC F12 - Indsats med blæser - 120 mm - sort
29 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ARCTIC F12 Fan 1-pack Sort 120 mm
30 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Arctic F12 - Kabinet køler - 120mm - Sort - 23 dBA
37 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ARCTIC F12 Fan 1-pack Sort 120 mm
39 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC-blæser ARCTIC F12 120 mm - sort (1-pack)
-38%49 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ARCTIC F12 Fan 1-pack Sort 120 mm Kabinet Blæser - GEEKD.dk
69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ARCTIC F12 Fan 1-pack Sort 120 mm Kabinet Blæser - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ARCTIC F12 Fan 1-pack Sort 120 mm Kabinet Blæser - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK29 kr29 krKøb
2CS MEGASTORE DK29 kr68 krKøb
3CompuMail DK30 kr30 krKøb
4Proshop DK37 kr76 krKøb
5Ultrashop39 kr39 krKøb
6Vivas DK49 kr118 krKøb
7Geekd69 kr69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ARCTIC F12 Fan 1-pack Sort 120 mm Kabinet Blæser - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på ARCTIC F12 Fan 1-pack Sort 120 mm Kabinet Blæser - GEEKD.dk i 176 dage. Laveste pris i perioden er 22 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 36 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 29 kr.

Den nuværende pris på 29 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for ARCTIC F12 Fan 1-pack Sort 120 mm Kabinet Blæser - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for ARCTIC F12 Fan 1-pack Sort 120 mm Kabinet Blæser - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202629 kr1 kr (4%)
23. maj 202628 kr1 kr (3%)
21. maj 202629 kr7 kr (19%)
20. maj 202636 kr7 kr (24%)
14. maj 202629 kr1 kr (4%)
13. maj 202628 kr6 kr (27%)
2. apr. 202622 kr6 kr (21%)
28. feb. 202628 kr1 kr (4%)
27. feb. 202627 kr1 kr (4%)
10. feb. 202628 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret