Gå til hovedindhold

Apple Smart Folio Ipad Air 13 tommer (m2), Ipad Air 13 tommer (m3), Ipad Air 13 tommer (m4) Blå

AppleMobiltelefon – tilbehørEAN: 0195949438981
Pris fra 785 krtil 899 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 114 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 728 kr 4. apr.

Sammenlign priser på Apple Smart Folio Ipad Air 13 tommer (m2), Ipad Air 13 tommer (m3), Ipad Air 13 tommer (m4) Blå og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 785 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple Smart Folio for iPad Air 13" M4 | M3 | M2 - Denim
785 kr
Til butik
Apple Smart Folio for iPad Air 13" M4 | M3 | M2 - Denim billede

Produktinformation

Flipomslag til tablet, denim, for 13-inch iPad Air

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Tablet Covers Cases
Artikel nr.: MWKA3ZM/A
EAN: 0195949438981
Varenr.: 3267219
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple Smart Beskyttelsescover Blå Apple 13-inch iPad Air
885 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Smart Folio Ipad Air 13 tommer (m2), Ipad Air 13 tommer (m3), Ipad Air 13 tommer (m4) Blå
899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Smart Folio Ipad Air 13 tommer (m2), Ipad Air 13 tommer (m3), Ipad Air 13 tommer (m4) Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Smart Folio Ipad Air 13 tommer (m2), Ipad Air 13 tommer (m3), Ipad Air 13 tommer (m4) Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK785 kr824 krKøb
2CompuMail DK885 kr885 krKøb
3Dustin DK899 kr985,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple Smart Folio Ipad Air 13 tommer (m2), Ipad Air 13 tommer (m3), Ipad Air 13 tommer (m4) Blå

PriceData har fulgt prisen på Apple Smart Folio Ipad Air 13 tommer (m2), Ipad Air 13 tommer (m3), Ipad Air 13 tommer (m4) Blå i 181 dage. Laveste pris i perioden er 728 kr (registreret d. 4. april 2026), højeste er 824 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 763 kr.

Den nuværende pris på 785 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 72 prisændringer for Apple Smart Folio Ipad Air 13 tommer (m2), Ipad Air 13 tommer (m3), Ipad Air 13 tommer (m4) Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 72 prisændringer for Apple Smart Folio Ipad Air 13 tommer (m2), Ipad Air 13 tommer (m3), Ipad Air 13 tommer (m4) Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026785 kr1 kr (0%)
29. maj 2026784 kr3 kr (0%)
27. maj 2026781 kr18 kr (2%)
7. maj 2026763 kr30 kr (4%)
6. maj 2026733 kr8 kr (1%)
5. maj 2026741 kr15 kr (2%)
4. maj 2026756 kr13 kr (2%)
3. maj 2026743 kr7 kr (1%)
2. maj 2026750 kr8 kr (1%)
1. maj 2026758 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret