Gå til hovedindhold

Apple Smart Folio Ipad Pro 11 tommer (m4), Ipad Pro 11 tommer (m5) Hvid

AppleMobiltelefon – tilbehørEAN: 0195949438653
Pris fra 597 krtil 749 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 152 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 551 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Apple Smart Folio Ipad Pro 11 tommer (m4), Ipad Pro 11 tommer (m5) Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 597 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple Smart Beskyttelsescover Hvid Apple 11-inch iPad Pro (M4)
597 kr
Til butik
Apple Smart Beskyttelsescover Hvid Apple 11-inch iPad Pro (M4) billede

Produktinformation

Apple Smart - Flipomslag til tablet - hvid - for 11-inch iPad Pro (M4)

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MW973ZM/A
EAN: 0195949438653
Varenr.: 1002244019
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Apple Smart Folio 11" til iPad Pro (M4), hvid (MW973)
619 kr
Til butik
Apple Smart Folio 11" til iPad Pro (M4), hvid (MW973) billede

Produktinformation

den tynde og lette Smart Folio er designet til iPad Pro og beskytter enhedens for- og bagside. den tynde og lette Smart Folio er designet til iPad Pro og beskytter enhedens for- og bagside. Den vækker automatisk din iPad Pro, når den åbnes, og lægger den i dvale, når den lukkes. Smart Folio fastgøres magnetisk til enheden og fås nu i tre farver. Den har også et nyt glidende design, der giver flere justeringsmuligheder og gør det mere behageligt og engagerende at læse, se videoer og tage FaceTime-opkald. Kompatibilitet: 11-tommer iPad Pro (M4), Beskytter for- og bagside, Vækker dig, når du åbner din enhed, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Apple iPad
EAN: 0195949438653
Varenr.: C77862
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple Smart Folio for iPad Pro 11" M5 | M4 - White
628 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Smart Folio Ipad Pro 11 tommer (m4), Ipad Pro 11 tommer (m5) Hvid
749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Smart Folio Ipad Pro 11 tommer (m4), Ipad Pro 11 tommer (m5) Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Smart Folio Ipad Pro 11 tommer (m4), Ipad Pro 11 tommer (m5) Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK597 kr597 krKøb
2Teknikproffset DK619 kr668 krKøb
3Proshop DK628 kr667 krKøb
4Dustin DK749 kr835,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple Smart Folio Ipad Pro 11 tommer (m4), Ipad Pro 11 tommer (m5) Hvid

PriceData har fulgt prisen på Apple Smart Folio Ipad Pro 11 tommer (m4), Ipad Pro 11 tommer (m5) Hvid i 183 dage. Laveste pris i perioden er 419 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 709 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 601 kr.

Den nuværende pris på 597 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Apple Smart Folio Ipad Pro 11 tommer (m4), Ipad Pro 11 tommer (m5) Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Apple Smart Folio Ipad Pro 11 tommer (m4), Ipad Pro 11 tommer (m5) Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026597 kr8 kr (1%)
28. maj 2026589 kr30 kr (5%)
27. maj 2026619 kr38 kr (7%)
24. maj 2026581 kr4 kr (1%)
23. maj 2026585 kr6 kr (1%)
20. maj 2026591 kr28 kr (5%)
8. maj 2026619 kr30 kr (5%)
7. maj 2026589 kr30 kr (5%)
11. apr. 2026619 kr10 kr (2%)
31. mar. 2026629 kr70 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret