Gå til hovedindhold

Apple Smart Folio Ipad Pro 13 tommer (m4), Ipad Pro 13 tommer (m5) Hvid

AppleMobiltelefon – tilbehørEAN: 0195949438745
Pris fra 737 krtil 1.079 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 342 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 733 kr 30. mar.

Sammenlign priser på Apple Smart Folio Ipad Pro 13 tommer (m4), Ipad Pro 13 tommer (m5) Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 737 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple Smart Folio for iPad Pro 13" M5 | M4 - White
737 kr
Til butik
Apple Smart Folio for iPad Pro 13" M5 | M4 - White billede

Produktinformation

Flipomslag til tablet, hvid, for 13-inch iPad Pro (M4)

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Tablet Covers Cases
Artikel nr.: MWK23ZM/A
EAN: 0195949438745
Varenr.: 3264415
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple Smart Beskyttelsescover Hvid Apple 13-inch iPad Pro (M4)
845 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Smart Folio Ipad Pro 13 tommer (m4), Ipad Pro 13 tommer (m5) Hvid
899 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple Smart Beskyttelsescover Hvid Apple 13-inch iPad Pro (M4)
1.079 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Smart Folio Ipad Pro 13 tommer (m4), Ipad Pro 13 tommer (m5) Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Smart Folio Ipad Pro 13 tommer (m4), Ipad Pro 13 tommer (m5) Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK737 kr776 krKøb
2CompuMail DK845 kr845 krKøb
3Dustin DK899 kr985,25 krKøb
4Ultrashop1.079 kr1.079 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple Smart Folio Ipad Pro 13 tommer (m4), Ipad Pro 13 tommer (m5) Hvid

PriceData har fulgt prisen på Apple Smart Folio Ipad Pro 13 tommer (m4), Ipad Pro 13 tommer (m5) Hvid i 183 dage. Laveste pris i perioden er 733 kr (registreret d. 10. marts 2026), højeste er 784 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 756 kr.

Den nuværende pris på 737 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Apple Smart Folio Ipad Pro 13 tommer (m4), Ipad Pro 13 tommer (m5) Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Apple Smart Folio Ipad Pro 13 tommer (m4), Ipad Pro 13 tommer (m5) Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026737 kr9 kr (1%)
3. maj 2026746 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026747 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026746 kr1 kr (0%)
20. apr. 2026747 kr2 kr (0%)
18. apr. 2026745 kr8 kr (1%)
16. apr. 2026737 kr8 kr (1%)
15. apr. 2026745 kr1 kr (0%)
10. apr. 2026746 kr13 kr (2%)
30. mar. 2026733 kr13 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret