Gå til hovedindhold

Apple Smart - Flipomslag til tablet - himmel - for 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular

AppleHåndholdt enhed – tilbehørEAN: 0195950178371
Pris fra 603 krtil 869 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 266 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 588 kr 9. maj

Sammenlign priser på Apple Smart - Flipomslag til tablet - himmel - for 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 603 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple Smart Beskyttelsescover Blå Apple 10.9-inch iPad (10. generation) ¦ Apple iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular
603 kr
Til butik
Apple Smart Beskyttelsescover Blå Apple 10.9-inch iPad (10. generation) ¦ Apple iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular billede

Produktinformation

Apple Smart - Flipomslag til tablet - himmel - for 10.9-inch iPad (10. generation); iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MDEQ4ZM/A
EAN: 0195950178371
Varenr.: 1003143560
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple Smart - Flipomslag til tablet - himmel - for 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular
603 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple Smart Folio for iPad (A16) - Sky
603 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
iPad cover Apple Smart Folio 10,9" (10. gen) - blå
-1%739 kr
Før 744 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
iPad cover Apple Smart Folio 10,9" (10. gen) - blå
-1%759 kr
Før 764 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple Smart Beskyttelsescover Blå Apple 10.9-inch iPad (10. generation) ¦ Apple iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular
779 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Smart Folio Ipad 10th Gen, Ipad 11th Gen Blå
869 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Smart - Flipomslag til tablet - himmel - for 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Smart - Flipomslag til tablet - himmel - for 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK603 kr603 krKøb
2CS MEGASTORE DK603 kr642 krKøb
3Proshop DK603 kr642 krKøb
4Boligcenter DK739 kr739 krKøb
5Vivas DK759 kr828 krKøb
6Ultrashop779 kr779 krKøb
7Dustin DK869 kr955,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple Smart - Flipomslag til tablet - himmel - for 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular

PriceData har fulgt prisen på Apple Smart - Flipomslag til tablet - himmel - for 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular i 112 dage. Laveste pris i perioden er 588 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 655 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 607 kr.

Den nuværende pris på 603 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 52 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Apple Smart - Flipomslag til tablet - himmel - for 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Apple Smart - Flipomslag til tablet - himmel - for 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026603 kr4 kr (1%)
1. jun. 2026599 kr3 kr (0%)
31. maj 2026602 kr6 kr (1%)
30. maj 2026596 kr1 kr (0%)
29. maj 2026595 kr4 kr (1%)
27. maj 2026591 kr3 kr (1%)
26. maj 2026594 kr6 kr (1%)
25. maj 2026600 kr4 kr (1%)
24. maj 2026596 kr8 kr (1%)
23. maj 2026604 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret