Gå til hovedindhold

Apple Smart Beskyttelsescover Blå Apple 10.9-inch iPad (10. generation) ¦ Apple iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular

AppleHåndholdt enhed – tilbehørEAN: 0195950178371
Pris fra 595 krtil 869 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 274 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 588 kr 9. maj

Sammenlign priser på Apple Smart Beskyttelsescover Blå Apple 10.9-inch iPad (10. generation) ¦ Apple iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 595 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple Smart Beskyttelsescover Blå Apple 10.9-inch iPad (10. generation) ¦ Apple iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular
595 kr
Til butik
Apple Smart Beskyttelsescover Blå Apple 10.9-inch iPad (10. generation) ¦ Apple iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular billede

Produktinformation

Apple Smart - Flipomslag til tablet - himmel - for 10.9-inch iPad (10. generation); iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MDEQ4ZM/A
EAN: 0195950178371
Varenr.: 1003143560
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple Smart Folio for iPad (A16) - Sky
601 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
iPad cover Apple Smart Folio 10,9" (10. gen) - blå
-1%739 kr
Før 744 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
iPad cover Apple Smart Folio 10,9" (10. gen) - blå billede

Produktinformation

Apple Smart - Flipomslag til tablet - himmel - for 10.9-inch iPad (10. generation); iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + CellularSmart Folio til iPad er tynd og let og beskytter din enhed både foran og bagpå. Den vækker automatisk din iPad, når den åbnes, og lægger den i dvale, når den lukkes. Smart Folio fastgøres magnetisk, og du kan nemt folde den i forskellige positioner for at skabe et stativ til at læse, se, skrive eller foretage FaceTime-opkald.GenereltFarve: HimmelBæretaskeÅben type: SideAnbefalet brug: Til tabletLukketype: Magnetisk lukke med søvn/vækningsfunktionOmslagsfunktioner: StanderfunktionOmslagstype: FlipomslagType: BeskyttelsescoverProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 1 årOplysninger om kompatibilitetDesignet for: Apple 10.9-inch iPad (10. generation) | Apple iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular...

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Tablet etuier
Vægt: 0.45g
EAN: 0195950178371
Varenr.: 1816471
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
iPad cover Apple Smart Folio 10,9" (10. gen) - blå
-1%759 kr
Før 764 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple Smart Beskyttelsescover Blå Apple 10.9-inch iPad (10. generation) ¦ Apple iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular
779 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Smart Folio Ipad 10th Gen, Ipad 11th Gen Blå
869 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Smart Beskyttelsescover Blå Apple 10.9-inch iPad (10. generation) ¦ Apple iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Smart Beskyttelsescover Blå Apple 10.9-inch iPad (10. generation) ¦ Apple iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK595 kr595 krKøb
2Proshop DK601 kr640 krKøb
3Boligcenter DK739 kr739 krKøb
4Vivas DK759 kr828 krKøb
5Ultrashop779 kr779 krKøb
6Dustin DK869 kr955,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple Smart Beskyttelsescover Blå Apple 10.9-inch iPad (10. generation) ¦ Apple iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular

PriceData har fulgt prisen på Apple Smart Beskyttelsescover Blå Apple 10.9-inch iPad (10. generation) ¦ Apple iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular i 117 dage. Laveste pris i perioden er 588 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 655 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 607 kr.

Den nuværende pris på 595 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 52 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Apple Smart Beskyttelsescover Blå Apple 10.9-inch iPad (10. generation) ¦ Apple iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Apple Smart Beskyttelsescover Blå Apple 10.9-inch iPad (10. generation) ¦ Apple iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026595 kr4 kr (1%)
27. maj 2026591 kr3 kr (1%)
26. maj 2026594 kr6 kr (1%)
25. maj 2026600 kr4 kr (1%)
24. maj 2026596 kr8 kr (1%)
23. maj 2026604 kr7 kr (1%)
22. maj 2026597 kr1 kr (0%)
21. maj 2026598 kr4 kr (1%)
20. maj 2026602 kr4 kr (1%)
19. maj 2026606 kr14 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret